[PT4] Update do 4.06 i koniec zabawy ....

• elxjey
      elxjey
      Brąz
      na forum od: 02.01.2013 Posty: 4
      Siemka,

Od kilku dni miałem zainstalowaną wersję trial PT 4.05, w dniu dzisiejszym zakupiłem licencję i zrobiłem update do 4.06 i zaczęły się problemy - PT włącza się na stole i pokazuje statystyki 2-3 rąk i następnie jedna wielka cisza - brak aktualizacji statystyk. W panelu PT w stołach aktywnych widzę stół z rozegraną 1 ręką. Chcąc wyłączyć śledzenie rąk, PT myśli i nic z tego nie wynika ... jedyna opcja na wyłączenie programu to menadżer zadań.

Czy ktoś ma taki problem i może znalazł rozwiązanie ?

pzdr.
  • 10 odpowiedzi
    • Mirooo
      Mirooo
      Brąz
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 593
      ja również mam taki problem posiadam pełną wersje PT4 i po aktualizacji te same problemy

jak chce manualnie zimortować rece to wyskakuje coś a la:
      2:56:54 am: Adjusting session stakes ...
      12:56:54 am: Updating the cache ...
      12:56:55 am: Adjusting session stakes ...
      12:56:55 am: Updating the cache ...
      12:56:56 am: Adjusting session stakes ...
      12:56:56 am: Updating the cache ...
      12:56:58 am: Adjusting session stakes ...
      12:56:58 am: Updating the cache ...
      12:56:59 am: Adjusting session stakes ...
      12:56:59 am: Updating the cache ...
      12:57:04 am: Error: Microgaming: Unable to import hand. Reason: Unable to execute query: EXECUTE cash_cache_insert(1931,1,8,2,0,false,false,false,201306,12.0000000000000000000itp);; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "EUR" )
      12:57:04 am: + Complete (27 hands, 1 errors, 40 duplicates)
      12:57:04 am: Import complete. 27 hands in 1 file were imported. (1 errors, 40 duplicates)

a na końcu się wiesza
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 893
      Hej,

A czy update pytał się o aktualizację bazy danych(czasem wielogodzinną) i czy zgodziliście się na nią?

Pozdrawiam
    • Mirooo
      Mirooo
      Brąz
      w moim przypadku tak mam gdzieś teraz okolo 300kh i trwało to +-30min
    • elxjey
      elxjey
      Brąz
      U mnie również, z tym że miałem zapisanych 40 rąk, bo tak jak wspominałem zaczynam zabawę z PT, po godzinie oczekiwania i bezczynności twardo zamknąłem proces.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 893
      @Mirooo

Coś jednak jest z tą bazą nie tak. Zrób jeszcze Rebuild Cache z poziomu Database --> Database Management.
      Daj znać czy pomogło.

@elxjey
      Zawiesił Ci się podczas update'u bazy?
      I za każdym razem Ci się teraz PokerTracker4 wiesza?
      Spróbuj przeinstalować PT4 i jak nie pomoże to tak samo Rebuild Cache z Database->Database Management, ale jeśli ciągle nie pomoże to spróbuj utworzyć nową bazę danych w Database->Database Management i sprawdź czy na niej działa.

Pozdrawiam
    • Mirooo
      Mirooo
      Brąz
      Spinek jesteś Wielki:)

załadowanie powtórne bazy rozwiązało problem błedów przy imporcie rąk i nie wiesza się już
    • Gratek
      Gratek
      Brąz
      na forum od: 09.10.2008 Posty: 585
      A czy może po zwisie, znikają Ci wszystkie liczby w popupie?
    • elxjey
      elxjey
      Brąz
      Przeinstalowałem wszystko raz jeszcze i teoretycznie było ok, do momentu .... w którym nie pojawił się inny problem,

.... mianowicie po odpaleniu PT4 zdarza się, że nie wyświetla się aktywny stół. Nie pokazują się statystyki, dodatkowo w 99% przypadków nie mogę zatrzymać śledzenia rąk - muszę wyłączać pt poprzez managera zadań...

Zaczyna być to już mocno irytuące ;/

Dodatkiem jest fakt nie do rozwiązania - brak wyświetlania statystyk na stołach turniejowych po przeniesieniu na nowy stół na william hills - support PT napisał na forum, że nic na to nie mogą poradzić.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj elxjey,

Brak Huda po przeniesieniu do innego stołu w sieci iPoker to nie jest błąd, tylko brak danej funkcjonalności w PT4, już kilka razy na forum poruszany był ten temat.

PT4 najwidoczniej się zawiesza. Przyczyn może być tu wiele: zbyt małe wymagania systemowe, zaśmiecony system, przepełniony dysk twardy. Rozpocząłbym od czyszczenia dysku twardego, usunięcia zbędnych programów, a także wykonaniu defragmentacji.

Pozdrawiam.
    • elxjey
      elxjey
      Brąz
      Hej Skibcio,

Dzięki za info, ogólnie już wczoraj sformatowałem dyski i ograniczyłem liczbę procesów po reinstalacji systemu. Zainstalowałem też starszą wersję bazy postgre :) Na razie działa ok, sprawdzę jeszcze przy turnieju. Problemem nawet nie jest do końca brak działania HUDa po przeniesieniu na inny stolik, co zawieszanie się PT w momencie kiedy chcę go zrestartować już po przeniesieniu się. Bo na sit oucie można przeczekać 1 kolejkę aby przygotować sobie znowu program, a tak to dupa.

Sprawdzę co i jak, jeśli znajdę rozwiązanie to dam znać.
      Dzięki za pomoc ! :)