Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Lanzarote - May 2013 [X] Kurs nurkowania [in progress]

• eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      na forum od: 05.02.2010 Posty: 671
      1. Dlaczego?

Wraz z powrotem FTP wraz z moim rollem postanowilem po dluzszej przerwie wrocic do pokera. Gralem rusha FR nl25-100, zaraz po upadku roomu calkiem mi sie odechcialo i nie moglem sie zmusic do gry.
      FTP wrocilo, niestety gierki byly dosc slabe, wiec postanowilem sprobowac zooma.
      Pierwsze wrazenia byly dobre:

Potem odpuscilem na jakis czas z powodu nawalu pracy.
      Na poczatku stycznia postanowilem znowu troszke pogrndowac, zlapal mnie okres BE na 60k rak, co gorsza zaczalem spazzowac, levelowac sie i pojawily sie spore problemy z mindsetem.
      Juz mialem dac sobie spokoj, ale postanowilem dac sobie ostatnia szanse i wykupilem 5h treningu u Rushera. W miedzyczasie ostro wzialem sie za mindset, co w polaczeniu z cennymi uwagami trenera bardzo pozytywnie wplynelo na moje podejscie do gry.

Jednak nadal mam spore problemy z motywacja i przestrzeganiem zalozen. Z jednej strony to normalne, bo sporo pracuje, jednak spokojnie przy dobrym planowaniu powinienem znalezc czas na rozegranie 100k rak/miesiac i do tego popracwac nad gra.
      Niestety troche sie rozleniwilem i wlasnie przez challenge sprobuje temu zaradzic.

2. Cel

Cel jest bardzo prosty, najpozniej do maja 2013 chcialbym roegrac minimum 250k rak na zoomie FR, startujac od nl25.
      Zakladajac, ze w miedzyczasie przyloze sie do nauki i bede pracowal nad minsetem wygrane w tym czasie $ powinny pokryc koszt tygodniowego wypadu na Lanzarote wraz z malzonka w polowie maja.
      Gdyby zdarzyl sie swing, nie szlo mi wogole, room upadl czy Bog wie co jeszcze wyskoczylo po drodze :D w przypadku, gdyby nie udalo sie osiagnac celu finansowego i tak wykupie ta wycieczke jezeli stwierdze, ze sumiennie pracowalem i tylko pech czy czynniki niezalezne ode mnie uniemozliwily mi odniesienie koncowego sukcesu.

3. Nagroda

Nagroda, jak juz wczesniej wspominalem ma byc wypad na Wyspy Kanaryjskie, a dokladniej tutaj
      Hotel juz wybralem, ale nie wykluczam zmiany.

Koszt wycieczki nie jest duzy, £1400 za dwie osoby, czyli wypadalo by wygrindowac ok 2400$.
      Wiec cel w przeciagu 3 miesiecy jaknajbardziej do osiagniecia.

4. Dlaczego Lanzarote?

Bo jestem debilem i przy ostatniej wizycie w Polsce zapomnialem paszportu :facepalm: :D
      Plan byl inny, w polowie roku tygodniowy wypad na Dominikane (prezent imieninowy dla zony), potem we wrzesniu dwutygodniowy na Malediwy (pierwsza rocznica slubyu), jednak bez paszportu na maj nie mam za wielkiego wyboru i musze ograniczyc sie do Europy.

Na szczescie w sierpniu i tak musze jechac do Pl i tym razem mam zamiar spakowac paszport :P , wiec mam nadzieje, ze wypad we wrzesniu bedzie dobrym powodem do kolejnego challengu, gdyby ten udalo sie zrealizowac.

5. Jak mam zamiar osiagnac cel?

Grindem, grindem i jeszcze raz grindem.. No czasem tez sie cos poucze ;)
      Bede staral sie zdawac relacje z progresu w miare na bierzaco.
      Dzis mam zamiar zaczac grac na nl25, zeby odzyskac pewnosc siebie i troszke sie podbudowac rozegralem w lutym ok 5k rak na zoom nl10.
      I to byl chyba strzal w 10 bo nie dosc, ze znowu czuje pewnosc w swojej grze, to jeszcze przez te 5k rak nie przespazzowalem nawet 1 stacka!!!!

W ramach zdawania relacji postepow z gry bede staral sie wrzucac dokladniejszy plan wypadu by zwizualizowac sobie cel i miec wieksza motywacje.

Mam nadzieje, ze uda mi sie zrealizowac zalozenia a wycieczka, bedaca nagroda za grind i nauke bedzie dobrym motywatorem do dalszej gry i rozwoju.

W przypadku failu definitywnie koncze z pokerem, bo nie widze sensu robienia czegokolwiek na sile. Tym bardziej, ze ze zlym nastawieniem na dobre wyniki raczej nie ma co liczyc.

GL to me i Lets Grind!!

EDIT:
      Dzien 1

Cel: 250k
      Rozegrane dzis: 0
      Rozegrane razem: 0
      Pozostalo dni: 83
      3.01k rak/dzien by zdarzyc z terminem

Nie ma to jak 5 minut przed planowana sesja dostac call outa z pracy.. Moze chociaz w nocy uda sie cos ugrac :D
  • 12 odpowiedzi
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Na szybko udalo sie ogarnac 1k rak. Dwa spoty w ktorych chyba przesadzilem:

PokerStars - $0.25 NL FAST - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): $27.74
      SB: $19.80
      BB: $8.99
      UTG: $27.66
      UTG+1: $25.49
      UTG+2: $83.13
      MP: $83.17
      MP+1: $49.42
      CO: $25.93

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:spade: A:club:

UTG raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.25, fold, fold, UTG calls $1.50

Flop: ($4.85, 2 players) 3:spade: T:spade: 6:heart:
      UTG checks, Hero bets $2.50, UTG calls $2.50

Turn: ($9.85, 2 players) 7:club:
      UTG checks, Hero bets $5.75, UTG raises to $11.50, Hero raises to $22.99 and is all-in, UTG calls $11.41 and is all-in

River: ($55.67, 2 players) Q:spade:

UTG shows T:diamond: T:heart: (Three of a Kind, Tens) (Pre 20%, Flop 88%, Turn 95%)
      Hero shows A:spade: A:club: (One Pair, Aces) (Pre 80%, Flop 12%, Turn 5%)
      UTG wins $53.67

VS nit 10/7 nigdy tu nie bede z przodu. On mi tam w zyciu nie bedzie miniraisowal KK czy QQ, ale takiego level, zeby na AA w 3betowanej puli zrzucac jeszcze nie ogarnalem :D

BTN: $31.47
      SB: $39.25
      Hero (BB): $30.66
      UTG: $11.09
      UTG+1: $41.87
      UTG+2: $25.27
      MP: $124.98
      MP+1: $25.00
      CO: $28.83

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q:spade: A:heart:

fold, fold, UTG+2 raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.50

Flop: ($1.60, 2 players) 5:heart: 2:heart: J:club:
      Hero checks, UTG+2 bets $0.99, Hero calls $0.99

Turn: ($3.58, 2 players) T:heart:
      Hero checks, UTG+2 bets $2.46, Hero raises to $7.75, UTG+2 calls $5.29

River: ($19.08, 2 players) 5:club:
      Hero bets $21.17 and is all-in, UTG+2 calls $15.78 and is all-in

Hero shows Q:spade: A:heart: (One Pair, Fives) (Pre 59%, Flop 28%, Turn 25%)
      UTG+2 shows T:diamond: J:diamond: (Two Pair, Jacks and Tens) (Pre 41%, Flop 72%, Turn 75%)
      UTG+2 wins $48.64

po 27h 19/15. Dwa razy cbetowal F i T, raz doszedl do SD i wygral.
      Nie mam pojecia co zrobic z ta reka. 3b pre na unka wyglada slabo, call oop jeszcze gorzej.
      Na flopie z BD nie ma szans zebym odpuscil, zwlaszcza, ze na polowie talii na turnie wyrzucam (w teorii) sporo jego lepszych rak.
      na turnie spada magic card i zgodnie z planem gram sobie c/r. jakby ch-backnal tragedii nie ma bo mam mase equity.
      River dramat bo snap shipnalem :D I dostalem snap calla :P
      Chetnie bym wstawil do oceny ale nie mam jeszcze jak..

Mialem chwile spokoju w pracy i zaczalem przegladac ewentualnie miejscowki na jakis cieply wypad w maju. Europa niestety dupy nie urywa. Cypr i Malta jeszcze zimne, a do Turasow mi nie spieszno.
      Zostaja tylko Kanary, mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Popytalem znajomych i kazdy odradzal Gran Canarie, a Fuerteventura podobno fajna ale na jednodniowy wypad, bo za wiele do zwiedzania nie ma (a ja na plazy po 2 dniach lezenia bym pewnie zwariowal).
      Lanzarote wydaje sie byc fajna opcja ze wzgledu na wielkosc wyspy (a raczej jej brak..) przy dobrych wiatrach powinno sie obskoczyc wiekszosc ciekawych miejsc w dwa dni i w zapasie miec czas na zachaczenie o sasiednie wyspy
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz

Graf od lutego, co bym nie musial filtrowac bez sensu.

Dobry up nie jest zly.. Dobrze trafilem, bo akurat na nl25 musialem troszke baginac rolla.

Wypatrzylem dzis dobry zwykly stolik nl25 E, 3 soczyste fishe ograbily mnie na prawie 2BI :D Chyba pierwszy raz na prawie 100h mialem vpip/prf wieksze od najwiekszego fiska na stole, niestety nie pyklo..

Mindset mi siada, zero motywacji i na dodatek kukam do cashiera. Trzeba by z tym jakos zawalczyc, wiec na poczatek sprobuje poogladac grafa raz na tydzien, pewnie w poniedzialek, bo wiadomo ze w weekend najbardziej high variance gierki.

Updajtowac na biezaco tez mi sie nie chce :facepalm:

Rozegrane rece: 9741
      Pozostalo dni: 81
      Do rozegrania: 240259
      Co daje 2.97kh/dzien

Obczajlem nowy hotel, std podobny a lepsza lokalizacja. I najlepsze jest to, ze 10 dni jest tylko o £90 drozsze od 7.
      Jeden problem, ze nie za bardzo kojarze to biuro, jednak wszysko jest do zweryfikowania
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      Wyniki widzę że nie najgorsze, oby tak dalej. Też miałem i nadal mam ale już mniejsze problemy z tiltem, powiem ci że mi bardzo pomogło nie patrzenie do kasjera pod czas sesji i staram nie myśleć czy jestem na plus czy nie. Jest to dosyć trudne ale jak się z tym upora to na pewno tiltuje się mniej. Powodzenia na pewno będę tutaj zaglądał. Pozdrawiam
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Rozegrane rece: 12153
      Rozegrane dzis: 2412
      Pozostalo dni: 80
      Do rozegrania: 237847
      Co daje 2.97kh/dzien

@JackTrefl
      U mnie zagladanie do cashiera to jeszcze az tak duzy problem nie jest, ale za to nie mam pojecia co zrobic, zeby wrocia motywacja do gry.
      Gdzie sie podzialy te czasy, gdy siadalo sie do sesji z przyjemnoscia :rage: Kiedys to sie nie moglem doczekac kiedy bede mial chwile, zeby pograc. Teraz robie wszystko w wolnym czasie, by nie grac.
      Dzis przy dobrym rozplanowaniu dnia i nie marnieniu czasu na glupoty spokojnie maglem zagrac 5k rak. Nie udalo sie dobic nawet do 2.5k, a na dodatek wogole nie ruszylem edukacji.

Przerwa nie ma sensu, bo dopiero wrocilem po dluzszej. Juz mi brakuje pomyslow na motywacje.

Hero (BTN): $26.52
      SB: $34.43
      BB: $30.59
      UTG: $76.64
      UTG+1: $52.07
      UTG+2: $12.90
      MP: $70.04
      MP+1: $18.46
      CO: $37.59

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q:diamond: Q:heart:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.70, SB raises to $2.25, fold, Hero raises to $4.75, SB raises to $9.50, Hero raises to $26.52 and is all-in, SB calls $17.02

Flop: ($53.29, 2 players) 5:diamond: 7:spade: J:club:

Turn: ($53.29, 2 players) 8:diamond:

River: ($53.29, 2 players) 3:spade:

SB shows A:club: 4:heart: (High Card, Ace) (Pre 29%, Flop 18%, Turn 16%)
      Hero shows Q:diamond: Q:heart: (One Pair, Queens) (Pre 71%, Flop 82%, Turn 84%)
      Hero wins $51.29

W ramach "rozluzniania" sprobowalem zagrac kilka sesji z VPIP>20 i juz sa efekty. VS reg z Pl. Napewno nie ma na mnie lap, wiec chyba akurat niefartowanie musial trafic na sesje, ze kradlem 80% :D

Fajnie sie tak gra, easy money na murkow, ale z drugiej strony vs ogarniajacy gracze jestem na taka gierke za slabyna postflopie. Jakby sie udalo nad tym popracowac to juz wkrotce powinienem witac sie z nl50 :f_cool:
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Rozegrane rece: 14186
      Pozostalo dni: 78
      Do rozegrania: 235814
      Co daje 3.02 kh/dzien

Niestety z-failowalem i to zarowno z volumem jak i zalozeniem dotyczacym zakupu wycieczki :D
      Na obie rzecy nie mialem jednak wiekszego wplywu, volumowo nie mialem szans utrzymac obecnego tempa, bo prze ostatnie kilka dni praktycznie nie wychodzilem z pracy, a jak juz wychodzilem to bylem tak padniety, ze gra nie miala by najmniejszego sesnu.

Nie moglem tez zaczekac z wykupieniem wycieczki, bo ceny zaczely ostro szybowac i skonczylo sie to szybkim zabukowaniem wakcjii..

Na szczescie jest jeszcze opcja kolejnego wypadu pozna jesienia/zima, a i volumowo nie mam zamiaru sie poddac :s_cool:
      Tym razem za cel obieram Dominikane lub Malediwy, a poczatkowych zalozen narazie nie zmieniam choc wiem, ze w takim natloku pracy nie mam praktycznie szans na dobicie do 250k do konca kwietnia.

ATM:

Jak widac narazie szczescie sprzyja, mam nadzieje ze w longrunie uda sie utrzymac 5bb/100, choc napewno bedzie ciezko.

Glownym problemem jest koncentracja przy dluzszych sesjach. Pierwsza godzinka na swiezosci to prawie zawsze ponad 19/16/7, dobre decyzje i punktowanie slabosci przeciwnikow. Potem niestety zaczyna sie standardowy zjazd i koniec koncow gram (a moze raczej klikam) 16/12/5..

Z nauka tez niestety stoje w miejscu. Dzis i jutro mam nadzieje jakims cudem znalezc czas na chociaz 2k rak. Ale znajac zycie pewnie skonczy sie na calkowitym braku czasu..
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      No ja mam podobnie jeśli chodzi o motywacje, kiedyś to zawsze miałem ochotę na grę, a teraz mam bardzo dużo wolnego czasu, ale i tak nie gram z byt często. Trzeba znaleźć jakąś motywacje do gry. Chalange jest nie złym wyjściem najlepiej założyć się z paroma osobami o jakąś niewielką sumę pieniędzy. Miałem taki chalange w listopadzie i bardzo dobrze na tym wyszedłem, co prawda nie wygrałem go, zrobiłem ciekawe volume i profit. Może spróbuj ogłosić jakiś chalange dla osób na twoich stawkach na pewno ktoś się znajdzie
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      [quote]Napisane przez eatmyroll
      Rozegrane rece: 16486
      Pozostalo dni: 73
      Do rozegrania: 233514
      Co daje 3.19 kh/dzien

Kompletnie siadlem z volumem, bo trzeba bylo czekac do wczoraj na latke dla PT4, co by HUD przestal skakac po stoliku..

Jako, ze wycieczke juz mam oplacona chcialbym teraz z wygranych wziac sie za cos innego. Chce zrobic kurs nurkowania, dla mnie i dla malzonki, przed wypadem na Lanzarote.
      Najblizszy odbedzie sie niedaleko mojego miejsca zamieszkania 23 marca, koszt to £375 za osobe, wiec musze ugrac przez miesiac £750.
      Raz w tygodniu zagladam sobie do cashiera wyplacajac nadwyzke w £, a zostawiajac sobie na gre 20BI (po FTP jakos mi tak zostalo :D ).
      Uzganialem juz troszke ponad £250, a nie ruszylem jeszcze stellarow i T$, a powinno byc tego ponad 100$, takze spokojnie powinienem wyrobic sie przed kursem.

Zeby sprobowac, czy wogole spodoba nam sie nurkowanie (mi napewno, gorzej moze byc z zona :s_confused: ) byc moze pojdziemy dzis zrobic sobie probne nurkowanie w basenie, jezeli uda mi sie dodzwonic do organizatora i ustalic, na ktorym basenie mozna ich dzisiaj znalezc.

Gdyby wszystko poszlo ok to do marca bede odkladal na kurs, potem na nurkowanie juz na miejscu, na Kanarach. Tanio nie jest, wiec trzeba sie bedzie spiac. Ale chyba wreszcie mam motywacje do gry, bo jest szansa na zrobienie cegos nowego dzieki pokerowi :s_cool:

Przykladowe ceny pakietow troszke przerazaja: Rubicon, ale biorac pod uwage, ze zapewne nurkowalibysmy tylko kilka razy w roku bedac na wakacjach, chyba warto sprobowac.
      Szczegolnie dla takich widokow:

Niestety zona trafila na ten filmik i to troszke ostudzilo jej zapal :D

Mnie przeraza jedynie wizja przymusowego czterokrotnego nurkowania w jednym z angielskich jezior by zaliczyc kurs, bo temperatura wody w marcu przyjemna raczej nie bedzie, ale jak mus to mus
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz

Dzis poniedzialek, czas wiec zagladnac do wynikow i wyplacic nadwyzke. Wyniki nadal dobre, korekty jeszcze nie ma, volume kuleje.. Mam nadzieje nadrobic w tym tygodniu choc czec strat.

Na nurkowanie niestety nie udalo sie wybrac, bo nr kontaktowy milczal caly dzien. W przyszly weekend pracuje wiec mam nadzieje wyybrac sie na probne zanurzenie w niedziele za dwa tyg. Musze to zrobic, bo inaczej nie ma szans zeby zona dala sie namowi na pelny kurs.

Jedna sick reka mi sie trafila, sam nie wiem co bym zrobil na szpip na river na agresywnego unka:

BTN: $47.54
      SB: $16.41
      BB: $49.00
      UTG: $24.40
      UTG+1: $50.07
      UTG+2: $16.25
      MP: $63.93
      Hero (MP+1): $30.22
      CO: $29.67

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 8:spade: 7:spade:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.75, CO calls $0.75, fold, fold, fold

Flop: ($1.85, 2 players) K:spade: T:spade: J:spade:
      Hero bets $1.25, CO calls $1.25

Turn: ($4.35, 2 players) 9:spade:
      Hero bets $2.25, CO calls $2.25

River: ($8.85, 2 players) 2:heart:
      Hero bets $4.50, CO calls $4.50

Hero shows 8:spade: 7:spade: (Straight Flush, Jack High) (Pre 22%, Flop 73%, Turn 98%)
      CO mucks A:spade: A:diamond: (Flush, Ace High) (Pre 78%, Flop 27%, Turn 2%)
      Hero wins $17.05

Nie wiem juz sam czy pod wzgledem sizingow mam na to patrzec jako ogromna strata value czy tez jako ograniczanie strat. Moglem podniesc od turna i chyba na ship na T czy R bym sie skladal..
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Rozegrane rece: 19745
      Pozostalo dni: 71
      Do rozegrania: 230255
      Co daje 3.23 kh/dzien

Swietnie mi sie dzis gralo, udalo sie zrobic ponad 3k rak, niestety chyba jeszcze nie jestem gotowy na tak dlugie sesje. Zakonczylem trzema grubymi spazzami praktycznie bez equity :rage:

Mialem tez kilka dosc ciezkich decyzji, bedzie sie trzeba przylozyc do SR jutro bo nonSD zaczyna cierpiec przy przejsciu na "klikanie-mode" gdy gram dluzsze sesje.

Udalo mi sie wreszcie dodzwonic do szkoly nurkowania. Wszystko zaczyna sie ukladac, w poniedzialek probna sesja, potem w uk teoria i cwiczenia w basenie a w Hiszpanii cztery zanurzenia na otwartych wodach i bede mial certyfikat w kieszeni :f_thumbsup:

Niestety nie wiem ile mnie to bedzie lacznie kosztowalo, bo podzial kursu w uk na teori + basen i potem wody otwarte jest mozliwy, jednak zadnego info na ten temat na stronkach hiszpanskich nie ma. Napisalem maila do trzech osrodkow, moze ktos raczy odpisac..
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Hiszpanczyki chca mnie oskubac z kasiory :rage: :rage: To pewnie za to, ze ich wczesniej ogrywalem na stolikach :D

Co za ludzie, tak chamsko podbijanych cen to juz dawno nie widzialem. Zupelnie jakbym w Turcji byl albo w jakims Maroko..
      Wyslalem trzem szkolom zapytanie o wykonczenie u nich kursu na otwartych wodach to mnie chca skasowac 100% wiecej niz jakbym pelny kurs zrobil w uk :facepalm:

Za 4 nurkowania i certyfikat zycza sobie 250E od osoby i to niby w dealu za to, ze z zona chce nurkowac, a za pakiet 6 placi sie 255 (normalnie 90E za jeden).
      Do tego w uk sam referral z open water to tylko £160..

Co oni na lby poupadali?? Od razu naprostowalem ich mailem dajac delikatnie do zrozumienia, ze zdzierac to se moga na innych bogatych frajerach z uk, ktorzy nie potrafia korzystac z wyszukiwarki by porownac ceny i slyszac o dealu juz maja mokro w gaciach, chocby ten deal byl drozszy niz normalna cena.

Tyle ze ja mam na co i na kogo wydawac ciezko zarobione £, i napewno nie jest moim celem nabijanie sakwy hiszpanczykom (zeby jeszcze wrocili na stoliki to by mozna bylo choc czesc kasy oddzyskac :D ).

Takze pewnie teraz, po mailu, juz z tego urlopu nie wroce, bo sie hiszpanczyki tera wkurza i pewnie mnie utopia,zostawia na srodku oceanu albo podlacza do butli bez tlenu :f_thumbsup:

Dawno takiego tilta nie mialem, az mi sie porannej sesji grac nie chce
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Rozegrane rece: 23274
      Pozostalo dni: 70
      Do rozegrania: 226726
      Co daje 3.24 kh/dzien

Kolejna wieksza sesja i znow porazka pod wzgledem mindsetowym. Nieporadnosc w utrzymywaniu koncentracji przy dluzszych sesjach zaczyna byc juz dla mnie za bardzo irytuaca. Nie da sie tak grac, bo bez dlugich sesji nie ma volumu, a z dlugimi sesjami nie ma wynikow.
      Musze znalezc sposob na poprawienie koncentracji i gry w sutyacji, gdy nie jestem do konca wypoczety, bo przy moim "cyklu zyciowym" chcac grac tylko, gdy mam ku temu optymalne warunki, nie wyszedl bym ponad 20k rak/miesiac.

Przespazowalem wczoraj ze 6 BI, co swietnie pokazuje wykres:

Co ciekawe przy kazdej sesji, gdy widze ze gram zle i lece w dol nie moge oprec sie pokusie by nie zagladac do cashiera/PT4. Musze sie zdyscyplinowac bo tylko niepotrzebnie sie nakrecam widzac tylko ostatnia sesje, a nie overall wynik, ktory jest calkiem przyzwoity.
      Od rau tez spada pewnosc siebie i pojawiaja sie glupie mysli o podbudowaniu jej poprzez zejscie na nl10 (lol).

Kilka smiesznych lapek:

BTN: $19.65
      SB: $11.75
      Hero (BB): $26.73
      UTG: $51.72
      UTG+1: $25.00
      UTG+2: $27.10
      MP: $27.60
      MP+1: $28.55
      CO: $25.00

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has J:heart: J:diamond:

fold, fold, UTG+2 raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.50

Flop: ($1.60, 2 players) J:club: A:diamond: 2:heart:
      Hero checks, UTG+2 bets $1.25, Hero calls $1.25

Turn: ($4.10, 2 players) 5:spade:
      Hero checks, UTG+2 checks

River: ($4.10, 2 players) K:spade:
      Hero bets $2.50, UTG+2 raises to $25.10 and is all-in, Hero calls $22.23 and is all-in

UTG+2 shows T:heart: Q:heart: (Straight, Ace High) (Pre 33%, Flop 17%, Turn 9%)
      Hero shows J:heart: J:diamond: (Three of a Kind, Jacks) (Pre 67%, Flop 83%, Turn 91%)
      UTG+2 wins $51.56

VS 11/10 z plaskim pfr. Duzo barelluje, wiec wybieram pasywne rozegranie. Na riv nie bije agsolutnie niczego, nie ma szans zeby gosc z jego statami nie Vbetowal na T AK, wiec albo gram VS wyzszy set albo QT(sick, ze otworzyl z utg ale nie takie akcje w murow widywalem).
      Grzecznie oddaje BI, bo tak!

BTN: $18.39
      SB: $70.03
      BB: $12.25
      UTG: $19.23
      UTG+1: $43.32
      UTG+2: $45.68
      MP: $31.37
      Hero (MP+1): $25.00
      CO: $41.85

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:spade: A:club:

fold, fold, fold, MP raises to $0.75, Hero raises to $2.25, fold, fold, fold, fold, MP calls $1.50

Flop: ($4.85, 2 players) 8:heart: 9:club: 3:heart:
      MP checks, Hero bets $2.75, MP raises to $6.00, Hero calls $3.25

Turn: ($16.85, 2 players) J:diamond:
      MP bets $10.50, Hero raises to $16.75 and is all-in, MP calls $6.25

River: ($50.35, 2 players) 5:diamond:

MP shows 9:heart: 9:spade: (Three of a Kind, Nines) (Pre 19%, Flop 92%, Turn 95%)
      Hero shows A:spade: A:club: (One Pair, Aces) (Pre 81%, Flop 8%, Turn 5%)
      MP wins $48.35

16/13 po 70h. Co ja tam zrobilem to sam nie wiem. Mial c/r 1/2 wiec stwierdzilem na semi tilcie, ze mnie blefuje :facepalm: I kolejny grzecznie oddany BI

Hero (BTN): $26.34
      SB: $25.10
      BB: $35.16
      UTG: $23.89
      UTG+1: $26.28
      UTG+2: $106.61
      MP: $11.50
      MP+1: $25.00
      CO: $29.29

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q:diamond: Q:club:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.70, fold, BB raises to $1.50, Hero raises to $4.25, BB calls $2.75

Flop: ($8.60, 2 players) T:heart: 8:club: 9:heart:
      BB checks, Hero bets $4.50, BB calls $4.50

Turn: ($17.60, 2 players) 6:club:
      BB checks, Hero bets $17.50, BB raises to $26.41 and is all-in, Hero calls $0.09 and is all-in

River: ($52.78, 2 players) 8:spade:

BB shows 9:diamond: 9:spade: (Full House, Nines full of Eights) (Pre 19%, Flop 78%, Turn 82%)
      Hero shows Q:diamond: Q:club: (Two Pair, Queens and Eights) (Pre 81%, Flop 22%, Turn 18%)
      BB wins $50.78

VS ciekawy gracz 14/12 z 3b 12! Z BB 3b 10, ze sb podobnie. Duzo mini 3b. easy 4b/ship, niestety kolega lubi grac oop. Nie mam pojecia jak to rozegrac od turna. Albo ship albo give up. Chyba tylko rzut moneta i zamkniecie oczy jest tutaj najlepsza opcja

Pozapokerowo:
      Okazalo sie, ze zeby wogole myslec o kursie nurkowania musze miec zaswiadczenie o stanie zdrowia od lekarza pierwszego kontaktu, ktorego nie mam. Tak sie sklada, ze zostalem wykreslony z poradni bo nie korzystalem z uslug przez dluzszy czas (WTF) a z zarejestrowaniem nie ma lekko. Przyjmuja raz w tygodniu w srode w smiesznych godzinach wczesnopopoludniowych, potem trzeba czekac tydzien az nas system przetrawi, a potem dopiero liczyc na zalapanie sie na miejsce, zeby zobaczyc lekarza. Co za system, a mowia, ze w Polsce sluzba zdrowia jest chora :D

Mam nadzieje, ze uda sie to jakos ogarnac, ale czarno to widze
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Rozegrane rece: 27109
      Pozostalo dni: 69
      Do rozegrania: 222891
      Co daje 3.23 kh/dzien

Wysiadam mindsetowo. Nie umiem nie wpadac w "klikanie" przy dluzszych sesjach. Spazzuje. Stoje w miejscu. A najgorsze jest to, ze nie wiem jak to naprawic :f_confused: