Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

500 sng 180man 4,5 non turbo w 10 dni

• twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      na forum od: 19.03.2012 Posty: 34
      Witam! mam zamiar rozegrac 500 tych 4 godzinnych sitów w 10 dni i wykręcenie jakies ~~600$ profitu. Bede staral sie grac ok 14 sitów jednoczesnie przez 12 godzin dziennie. Startuje z niewielkiego rolla ale ufam ze 110 buyinow przy w miare dobrym skillu powinno starczyc.(miejmy nadzieje ze nie zaczne od downswingu bo bedzie krucho;/)
      Ustanawiam ten challenge by sie zmotywowac do gry i udowodnic sobie ze mozna zarobic na tej karciance przyzwoity grosz jak na Polskie warunki:)
      O starcie challengu poinformuje na dnaich.
  • 15 odpowiedzi
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 126
      Grałeś już te sitki? Jaki nick?

Jak zamierzasz grać po 12 h dziennie, to od 16 do 4 byłoby najrozsądniej ze względu na traffic.

gl :f_thumbsup:
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      Troche gralem juz ich ale glownie gralem mtt, przez moją glupote niestety moj roll znacznie sie uszczulil z 3,2k$ spadlo do 550$;/ gralem grube turki a wariancja bezlitosnie sie ze mna obeszla wiec chce teraz odbudowac rolla i grac według stawek a poza tym chce sobie udowodnic ze mam skilla, ale brakuje mi ogłady i cierliwosci ogolnie planuje zozegrac tych 180 non turbo jakies 2k i wtedy spojrzec na miarodajny wynik. Moj nick to "starydarade". Masz moze jakies rady dla mnie? grhttp://resources.pokerstrategy.com/smileys/smile.gifasz tego duzo? jaki nick? :) :) :)
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 126
      110 BI to nie jest bardzo mało jak na te sitki, także powinno być OK.

Ostatnio też się zainteresowałem tymi sng, bo wydają mi się mało wariancyjne. Póki co nie rozegrałem ich za wiele, bo jakos tak skakałem po różnych odmianach, ale planuję je trochę pogrindować teraz, więc jeśli dostaniesz cold 4-beta od gracza o nicku "philhell24", to wiedz, że coś się dzieje ;)
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      No panowie, ja miałem grać te sitki wraz z sesją mtt ale ciągle zapominam :facepalm: no teraz mam nadzieje o nich pamiętać i grać je, więc możliwe że się spotkamy na stołach :P Pozdrawiam JackTrefl
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      Dzisia rozegralem tylko 33 sity ogolnie mega slabo runowalem ale koncowka pozwolila odegrac kilka buinow...ogolnie wyszedlem 18 bi w plecy wiec sesja do najbardziej udanych nie nalezy no ale zobaczymy co bedzie dalej...
      1 dzień 33/500
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      Niestety challengu nie uda sie chyba ukończyć gdyż dzisiaj rozegralem zaledwie 24 sity a to przez to ze musze zawiesc dziewczyne na egzamin na 8 do wwa a mamy prawie 300km do warszawy wiec musze powoli zbierać dupsko;/ a jest 23:30. Dzisiaj sesja w miare dobra zrobilem jakies 400$+ ogolnie jestem bardzo zadowolony:) od poniedzialku usiade na ossstry grind i sprobuje nadrobic:)
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      Dzień 2 57/500
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      dzień 3 101/500 ciezko bedzie zakonczyc challenge sukcesem ale sprobuje nadrobic jakos dzisaij rozegralem 44 sity sesja nalezala do mniej udanych masa, suckoutow przed ft;/ no ale jeszcze sie odwroci:)
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      dzien 4 143/500 dzisiaj rozegrlaem 42 sity i niestety chcialem grac dluzej ale ok 23 godziny traffic sie konczy i nie ma za bardzo ruchu a nie chce mi sie dlugo czekac na stoliki;/ po zakonczeniu wrzuce wykres z wynikami. Sesje mozan zaliczyc do srednio udanych bo poczatkow szlo bardzo marnie ale udalo sie wygrac ostatniego sita wiec ciagle idzie do przodu
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      Dzien 5 187/500
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      dzien 6 224/500 Dzisiejszego dnia rozegralem 37 sitów nie mialem zadnego casha...gra sie nie ukladala wogole ;/ bardzo ciezko bylo wygrac jakiegokolwiek flipa;/ nie bede pisal ze przegrywalem poty 99,49% bo bad beaty i suck outy to część tej gry i musimy sie z tym pogodzić;/ Najważniejsze by sie nie przejmowac chwilowymi porazkami bo kiedys musi sie w koncu skończyć ten słabszy okres. Oznaczyłem do tej pory sporo regów kilku polaków calkiem nieźle sobie radzi w tym sitach między innymi klonthy, viA.risk. Ktoś na tym forum reza te sity? jakieś rady czy uwagi? jakie roi jest w porzadku na tych sitach?
    • Mnichu
      Mnichu
      Srebro
      na forum od: 16.11.2009 Posty: 249
      Mógłbyś zaakceptować zapro. Mam prośbę ale to na PW.
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      nie wyslasles nic ja CI wyslalem teraz a co trzeba? pisz smialo..
    • twojstarymistrz
      twojstarymistrz
      Brąz
      Challenge niestety skonczyl sie niepowodzeniem w ciagun 10 dni rozegralem tylko 392 sng. poczatek byl bardzo dobry ale ostatnie 140 sitow tragedia bo nie osiagnalem zadnego ft;/ mega downswing i napewno sporo leaków ale wlasnie o to chodzilo by rozegrac tego troche i po wszystkim popracowac nad gra zmienic pare rzeczy i dostosowac sie do gry...C moge powiedziec osobom ktore zamirzaja grac te sity? Jesli ktos juz cos grinduje i zamierza je grac radze posiadac rolla w postaci conajmniej 250bi lub wiecej bo tak naprawde czym wiecej rolla jest tym lepiej i luźniej sie gra a bankroll managment to najwazniejsza rzecz jaka kiedykolwiek powstala. Nie ma rolla nie ma CIebie.
    • 1Risk1
      1Risk1
      Brąz
      na forum od: 21.06.2012 Posty: 136
      Hmmm z tego co widze to twoj problem lezy glownie w fazie Bubble FT tak???. Czy poprostu emocje biora gore ? i walisz all z AJ AQ? :) . JAk juz zdazyles zauwazyc gra tam maaaaaasa regow takze rece trzeba ograniczyc do premium szczegolnie przed FT, jesli masz juz stack to mozesz probowac cos kombinowac ale to tez zalezy od przeciwnikow (jesli na kazy rise dostajesz alka w ryj to raczej proponuje siedziec spokojnie i nitowac ) :-D . Wiesz, ktoregos dnia odpalajac 10 tych sitkow 2 wygralem a w 1 bylem 3ci, nie mowie tego po to zeby sie chwalic czy cus ale wydaje mi sie ze znalazlem na nie sposob, aczkolwiek wiadomo szczescia tez troche potrzeba bo jak przegrywasz 3x z rzedu AK vs jakiess 55 cczy 77 to nic nie zrobisz. Jesli chcialbys kilku rad to zapraszam na skype. (risk119) tylko napisz podczas wysylania zaproszenia kim jestes pleas ;) w wekendy zlapiesz mnie na 95% od h 15 przewaznie. (probowac mozesz codziennie po 19)

pzdro vA.Risk ^_^