[PT4] Wyświetlanie rąk z wielu sesji naraz

• niceblack
      niceblack
      Global
      na forum od: 30.12.2011 Posty: 1 183
      Cześć,

chciałbym wyświetlić sobie wszystkie rozdania, które zagrałem w styczniu.
      Ofc główna zakładka View Stats, potem Statistics (mógłby mi ktoś btw powiedzieć, co zrobić, by wykres tam w ogóle się nie wyświetlał? NIe chodzi mi tutaj o zwinięcie go, a o zlikwidowanie).
      Wybieram sobie "by date" i mam o taki efekt: http://scr.hu/0wt9/p6pex

Kiedyś, w PT3, mogłem kliknąć na pierwszą sesję i trzymając przycisk shift wybrać ostatnią, wtedy zaznaczały się wszystkie. A teraz nie mam pojęcia co zrobić, bym nie musiał przeskakiwać z sesji do sesji. Chciałbym mieć wyświetlone w jednym rzędzie wszystkie ręce rozegrane w danym okresie, bez podziałów. Próbowałem ctrl+a, shift, ctrl. Nie działa... :f_zZz:

Z góry dziękuję za pomoc ;)

PS Mam najnowszą wersję PT4, wykupioną, zainstalowaną od nowa i zrestartowaną. I komputer też restartowałem :ayfkm:

Pzdr
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj niceblack,

Tego wykresu to się raczej nie da wyłączyć. Możesz go chyba tylko zwinąć.

Jeśli chcesz wyświetlić rozdania tylko ze stycznia to z lewej strony masz filtry:

Date -> Between Dates -> zaznacz interesujący Ciebie zakres.

Następnie możesz wyświetlać rozdania po stawkach jakie grałeś. Zaznacz tylko ilość wyświetlanych rozdań. Tylko jeśli w styczniu zagrałeś powyżej kilku-kilkunastu tysięćy rozdań to się ta lista może długo ładować.

Jeśli chcesz porównać konkretne ręce np. rozegrane KQ to ja bym szukał tych rozdań w zakładce statistic i z lewej strony wybrał Report: Summary.

Pozdrawiam.
    • niceblack
      niceblack
      Global
      na forum od: 30.12.2011 Posty: 1 183
      Cześć Skibcio, dzięki za odpowiedź.

Niestety nie pomogło mi zastosowanie się do rad. Gdy wybiorę zakres czasu - np. This month, wciąż muszę wybrać "By session/position/stake/date". Czegokolwiek bym nie wybrał, ręce są wciąż podzielone. Stake - 3 waluty. Session - wiele sesji. Date - każdy dzień z osobna, position - wiadomo.

No i chciałbym po prostu wejść np. w Stakes, zaznaczyć wszystkie waluty, kliknąć enter i widzieć listę wszystkich rąk.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj niceblack,

Napisane przez Skibcio
      Jeśli chcesz porównać konkretne ręce np. rozegrane KQ to ja bym szukał tych rozdań w zakładce statistic i z lewej strony wybrał Report: Summary.
      Na górnej liście rąk kliknij ctrl+a z prawej strony wybierz All Hands.

Pozdrawiam.