[PT4] Update bazy i wrodzony debilizm!? -.-

• grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      na forum od: 16.09.2007 Posty: 1 103
      Ściągnąłem nową wersję PT4 i chciało mi robić jakiś update bazy. Uznałem, że to standardowa procedura i nawet nie przeczytałem wszystkiego co tam pisało (debilizm nr1). Później zapytało mnie czy chcę zrobić backup bazy, ale jako że uznałem to za standardową procedurę, stwierdziłem że backup nie jest potrzebny bo nic się nie może stać (debilizm nr2).

Po całym procesie okazuje się, że nie mam żadnych rąk które rozegrałem (pusty graph i brak śladu po rozegranych sesjach). Czy to normalne i przez głupotę zgodziłem się na zresetowanie swojej bazy, czy może po prostu jakiś błąd?

Jeśli błąd to czy jest jakiś sposób na odwrócenie tego, jeśli nie zrobiło się uprzednio backupu?
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj grzesiek,

Jeśli to był jakiś błąd to jego treść dostałeś w komunikatach, których niestety nie przeczytałeś. Bez tej informacji to nie bardzo mam jak Ci pomóc.

Zobacz czy nie masz ustawionych filtrów (screen mile widziany).
      Na liście dostępnych baz możesz mieć jeszcze starą bazę.
      Ostatni najłatwiejszy sposób, ale i najdłuższy jeśli chodzi o czas, to ponowne zaimportowanie rozdań z folderu w którym PT4 przechowuje historię rozdań.

Configure -> Sites and ... -> Preferences -> Processed Files (jest to ścieżka do folderu z historią rozdań).

Pozdrawiam