[HM2] Wyswietlany popup w danym miesiacu / rozne limity/ ilosc rak

• Revirlost
      Revirlost
      Brąz
      na forum od: 24.08.2010 Posty: 2 539
      Witam,

Mam następujący kłopot. Chcialbym zobaczyc moje statystyki w popupie z calego miesiaca stycznia. Rozne limity bo NL 10 euro i $ i NL 16. ogolnie 53 108 rozdan

Kiedy zaczynam sie bawic w opcjach to kiedy klikam zeby wyswietlilo popup padaja wszystkie liczby w ilosci rak i winning na popupie tylko nie te prawidlowe a ja chce tylko styczen i wszystkie limity

Jak tu ustawic ?

Pozdrawiam
  • 7 odpowiedzi
    • hahaUnaab
      hahaUnaab
      Złoto
      na forum od: 21.12.2010 Posty: 3 838
      Wchodzisz w replayer, naciskasz to koło zębate 'settings' (w panelu, w którym masz 2-3 ostatnie ręce pokazane podczas gry) i tam wybierasz ile ostatnich rąk chcesz widziec (w Twoim przypadku 50k)
    • Revirlost
      Revirlost
      Brąz
      na forum od: 24.08.2010 Posty: 2 539
      Napisane przez hahaUnaab
      Wchodzisz w replayer, naciskasz to koło zębate 'settings' (w panelu, w którym masz 2-3 ostatnie ręce pokazane podczas gry) i tam wybierasz ile ostatnich rąk chcesz widziec (w Twoim przypadku 50k)
      ok taka opcje znalazlem:
      http://screenshooter.net/4713584/31_01_2013__02_17_56

ale dalej wynik i liczba rak sie nie zgadzaja

tak by liczba rak nie byla sumowana przez limity (nl10+nl16) tylko z osobna bierze i sumuje rece

moze tutaj tez sie cos zmienia ?

http://screenshooter.net/4713584/31_01_2013__02_23_24
    • hahaUnaab
      hahaUnaab
      Złoto
      na forum od: 21.12.2010 Posty: 3 838
      To odznacz "Includes hands from other limits" w opcjach z drugiego screena. Pokombinuj bo dokladnie nie wiem :)
    • JohnyMighty
      JohnyMighty
      Brąz
      na forum od: 01.03.2012 Posty: 1 925
      Podbijam temat, bo chcialbym sprawdzic w HM2, swoje statystki z gry SH na danym limicie . Wpisuje ilosc rak ktore rozegralem w opcje settings, ale pokazuje mi ok 2k hands mniej w popupie.

Ktos wie jak to ogarnac, zeby pokazalo identyczna ilosc rak jaka rozegralo sie na danym limicie, w danym okresie czasu i na danej probce, no i eby nie dodawalo rak z FR, tylko samo SH, z gory dzieki.
    • JohnyMighty
      JohnyMighty
      Brąz
      Podbijam, anybody knows ?
    • JohnyMighty
      JohnyMighty
      Brąz
      Widze, ze modzi pisza w kazdym temacie, tylko nie tutaj, az tak trudno jest to idealnie wyfiltrowac ? Przeciez nasza gra moze sie roznic w roznych okresach czasowych i taka opcja musi byc, zeby sobie to prawdzic i porownac jakie mielismy staty w popupie kiedys, a jakie np. przez osatnie 20k.
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj JohnyMighty,

W zakładce Opponents masz sporo możliwości analiz statystyk. Zamiast ilości rąk sugerowano mi posługiwanie się zasięgiem dat - po zastosowaniu tego filtra zobaczysz ile rąk zostało wyłowionych i tym filtrem możesz modyfikować ilość rąk, która będzie brana pod uwagę.

W sporym okienku (w zakładce Line Analysis for [nazwa]) po lewej stronie, gdzie masz wyszczególnione ręce - w pierwszej opcji zamiast Last 250 czy last 1000, daj All hands.

Z kolei w zakładce Stat Analysis and Notes for [nazwa] znajdziesz ciekawe analizy Twoich statystyk.

Pozdrawiam,
      jeneral86