[Challenge] Koniec z MTT !!!

• TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      na forum od: 03.12.2010 Posty: 1 744
      Koniec z MTT! Tak sobie postanowiłem teraz i tak będzie (przynajmniej w najbliższym czasie)! Muszę przyznać, że uzależniłem się od grania MTT a tak nie może być. Nie mam bankrolla na nie a dodatkowo więcej jestem w stanie wygrać z S&G. Jeśli będę grał w tej chwili MTT to za jakiś czas może skończyć się to busto tak jak już kiedyś miałem przez MTT...

Ktoś chce się przyłączyć?

Zasady (moja propozycja):

:club: Czas trwania 3 miesiące
      :club: Zaczynamy 1 lutego
      :club: Koniec 1 maja
      :club: Za każdy rozegrany MTT za pieniądze zapisany honorowo płaci 5$ do puli
      :club: Pulę zgarnia ten, który nie zagra w żadnym MTT za pieniądze
      :club: Gdy wszyscy zagrają jakieś MTT to pula idzie na jakiś cel charytatywny
      :club: Możliwe są tylko MTT freerolle np freeroll dla GoldStar z pulą 100k czy freeroll z wpisowym 100 FPP i pulą 30k
      :club: Niemożliwe są MTT wygrane z satelity bądź np kupione w sklepie
      :club: Można oczywiście grać satelity do MTT ale trzeba się potem wyrejestrować. Jeśli tego nie zrobimy i zagramy w takim np Stormie wygranym za 235FPP to płacimy 5$ kary.

Czy ktoś znany chciałby zbierać ewentualne pieniądze przez te 3 miesiące? Jeśli nikt się nie znajdzie to liczę na to że honorowo po tych 3 miesiącach się ewentualnie rozliczymy.

Tak poza tym to jeśli w całym lutym mi się uda to kupię sobie za to rowerek stacjonarny :)
      FPP będę zbierał. Wydam je tylko 100 tygodniowo na turniej z pulą 30k. Resztę będę zbierał aby prawdopodobnie wydać je na jakieś majorsy (lepsze to niż grać ciągle) no chyba, że uda mi się pozbyć chęci grania MTT za te 3 miesiące.
  • 65 odpowiedzi