[HM2] Hm2

• colaa33
      colaa33
      Brąz
      na forum od: 23.09.2008 Posty: 16
      Witam Wszystki
      Jestem Nowym użytkownikiem programu i mam pare pytań co do działania..

Program niby działa, statystyki się wyświetlają.. Problem polega na tym, iż za każdym razem gdy zaczynam nowy turniej to statystyki przeciwników jak i moja są stanu zerowego, jakbym dopierozaczynał grać..Możliwe że gdzieś się to ustawia, ale ja nie mam zilonego pojęcia gdzie. Kolejny pytanie dotyczy tabelki początkowej.. Nie wiem o co chodzi z tym trybami na stole DFU River Turnament .. itd.Co powinienem tam ustawić w grze...?
      Za pomoc zgóry dzikuję.. :)
  • 3 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Hej colaa33,

wątek przeniosłem do działu technicznego, bo tam najszybciej otrzymasz odpowiedź od naszych moderatorów.

Pozdrawiam.
    • colaa33
      colaa33
      Brąz
      na forum od: 23.09.2008 Posty: 16
      Ok thx... Jak do tej pory zaobserwowałem że u moich przeciwników są stare statystyki, ale jak zrobić, żeby moja sie nie restartowała przy ażdym turnieju...? Przy stołach gotówkowych jest podobnie... Nowy stół Staty od zera...
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

Napisane przez colaa33
      Ok thx... Jak do tej pory zaobserwowałem że u moich przeciwników są stare statystyki, ale jak zrobić, żeby moja sie nie restartowała przy ażdym turnieju...? Przy stołach gotówkowych jest podobnie... Nowy stół Staty od zera...
      to jest normalne zjawisko. Twoje statystyki zawsze są liczone od 0 na danym stole, bowiem dzięki temu wiesz, jaki masz image na danym stole i jak postrzegają Cię przeciwnicy.

Sumowanie Twoich statystyk byłoby bez sensu ;)
      Jeśli chcesz zobaczyć zsumowane swoje statystyki, znajdziesz je w replayerze :f_thumbsup:

Pozdrawiam