Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

100Bi Plo

• paulina17522
      paulina17522
      Global
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 57
      Witam ze względu na brak motywacji do gry postanowiłam zrobić nie taki mały challenge. Zasady są proste:

Gram do momentu wygrania 100BI bądź rozegrania 100k hands

Tutaj będę opisywała moje zmagania z PLO i aktualizowała stan wyzwania.

Będę bardzo zadowolona z winratu 10bb/100h i lepszego.
      Minimalny winrate to 5bb/100h.
  • 23 odpowiedzi
    • kaskader
      kaskader
      Brąz
      na forum od: 23.12.2007 Posty: 529
      Ile stołów?
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Napisane przez kaskader
      Ile stołów?
      Na razie zaczynam od grania 2 stołów PLO 2 zoom ale możliwe że w trakcie wyzwania zwiększę liczbę stołów.
    • philenvyy
      philenvyy
      Brąz
      na forum od: 14.01.2011 Posty: 746
      Wow, PLO zoom - powodzenia.

Nie lepiej otworzyć koło 6 zwykłych stołów (oczywiście jeżeli jesteś w stanie ogarniać tyle na raz).

Osobiście nienawidzę zooma i wszystkich pochodnych (szczególnie speed na ipokerze), ale może to tylko moje osobiste uprzedzenia.
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Dobra początek nie był zbyt udany i dlatego też nie rozegrałam tyle rozdań ile bym chciała. Od dzisiaj biorę się do grania. Będę pisała chociaż małe podsumowanie po każdym dniu w którym grałam.

[img][IMG]https://img819.imageshack.us/img819/3228/qwdft.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]
    • blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      nie polecam zooma za ciasno tam grają. lepiej zwykłe stoły gdzie większość ma vpip70+
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Dzisiaj ciągle mało rozdań ale przynajmniej ponad 4 BI do przodu. Nie wiem jak ustawić w PT3 żeby na wykresach pokazywało wynik w bb więc wszystkie wykresy będą w BB.

[img][IMG]https://img62.imageshack.us/img62/6452/hjga.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Dzisiejszego dnia, tak samo jak wczoraj, postanowiłam pograć trochę PLO5 normalne stoły. Ogólnie całkiem przyjemnie się gra na PLO5 ale za to płacę małą ilością rozdań na godzinę. Zastanawiam się nad rozegraniem sesji 12h aby się zmotywować do grania (może koło piątku).

No i wykresik z dzisiejszego dnia.

[img][IMG]https://img221.imageshack.us/img221/6434/1234353534535.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]
    • blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      ile stołów grasz ? ja jak grałem omahe to przy nl5 12 stołach miałem w 3k rąk sesje to miałem swingi po 25 bi :D 10 w dół 15 w góre :challenge

btw polecam na plo10 stoły deep ante 5 graczy vpip 75 + :P
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Obecnie gram 4 stoły PLO5 aczkolwiek czasami miksuję 2 stoły PLO2 zoom i 2 stoły zwykłe PLO5. Raczej już nie uda mi się osiągnąć celu w wyznaczonym czasie ale i tak będę kontynuowała wyzwanie.

Na koniec wyniki dzisiejszego dnia.

[img][IMG]https://img715.imageshack.us/img715/1233/dfgds.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      Powodzenia, PLO to nie taka łatwa sprawa sam nigdy tego nie grałem, ale słyszałem o swingach jakie tam mogą być, więc gratuluje odwagi i życzę stalowego mindsetu. :P
    • kapelusznik
      kapelusznik
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 18 046
      Powodzonka :)
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Napisane przez kapelusznik
      Powodzonka :)
      Dzięki.

No pora wrzucić wreszcie jakieś podsumowanie. Niestety w ostatnim czasie znowu mało grałam. Na szczęście cieszy fakt iż gra mi się całkiem nieźle i linia ev pokazuje 4 BI do przodu.
      Odkąd gram na PLO 5 pokazuje mi całkiem niezły winrate tylko próbka mała. Jak tylko rozegram 20k hands na PLO 5 to wrzucę wykresik.

A to wykres od czasu ostatniego mojego posta tutaj.

[img][IMG]https://img706.imageshack.us/img706/6074/khjkhk.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      gl i kropuje :fdrink
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Hej ;)

Niestety ostatnio znowu mało gram dlatego też nic nie piszę. Dzisiaj wreszcie trafiła mi się dobra sesja po której wyszłam na +4,5 BI według lini EV także całkiem spoko. Ostatnio mało gram ale to dlatego że nie chcę się zmuszać do gry. Kiedy tylko widzę że siada mi skupienie i nie jestem w stanie już grać swojej a game od razu odchodzę od stolików. Póki co gram 4 stoły PLO5 i nie chcę dokładać więcej bo póki co najważniejsza jest dla mnie nauka a profit z gry to tylko dodatek.

Pozdrawiam ;) idę spać ;) i na koniec wykres z dzisiaj ;)

[img][IMG]https://img546.imageshack.us/img546/3218/gfhghf.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]
    • domycia
      domycia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2012 Posty: 607
      Też obecnie gram micro PLO na starsach więc do zobaczenia przy stołach :fdrink

Widzisz jakąś różnicę między PLO2, a PLO5?
      Grałem z 1k hands na PLO5 i 'wydawało' mi się, że jest już trochę więcej regularnych graczy, natomiast PLO2 - same stoły z VPIP 50++ :)
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      domycia A więc jeśli chodzi o różnicę w poziomie graczy między PLO2 a PLO5 to nie ma jakiegoś przeskoku w poziomie graczy. Owszem tak jak pisałeś jest może więcej regularnych graczy ale połowa z nich jest regularnymi fishami. Wspomniałeś też o VPIP. Owszem jest to istotne ale pamiętaj że w omahe najwięcej dzieje się na post flopie. Jak to już wspominał ktoś bodajże z trenerów od omahy na PS ,że to jest taka gra w której można grać statami 18/10 i statami 50/30 (VPIP/PFR) i oba te style mogą być wygrywające.
      Powodzenia dla Ciebie przy stolikach ;)

Obiecałam małe podsumowanko po rozegraniu 20k hands na PLO5 i dzisiaj właśnie przekroczyłam tą granicę. Gra na PLO 5 układa mi się idealnie. Póki co jestem w stanie grać na raz tylko 4 stoliki PLO5 dlatego rozdania nie lecą zbyt szybko (średnio będzie to jakieś 250h/hr) ale najważniejszy dla mnie jest rozwój. Cieszy mnie również fakt że na PLO5 czuję się bardzo swobodnie i czuję przewagę umiejętności nad większością przeciwników. Winrate ponad 13BB/100h cieszy mnie i to bardzo choć jest to trochę przekłamana wartość ze względu że lecę nad linią ev ale przecież nie będę płakać z tego powodu. Odkąd gram w omahe moje podejście do pokera cały czas się zmienia. Widzę że najważniejsze jest ciągłe poprawianie swoich umiejętności a także coś z czym mam na razie problem czyli rozgrywanie dużej ilości rozdań. Kończąc wspomnę tylko iż nie uważam żeby 20k rozdań było jakąś wielką próbką ale mam nadzieję że gra dalej będzie się tak dobrze układała jak do tej pory i następne podsumowanie zrobię po próbce 40/50k rozdań i oby to było jeszcze w marcu.

[img][IMG]https://img843.imageshack.us/img843/3928/dfgsfgs.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]

PS: Dzisiaj albo najpóźniej jutro wypiszę wam jeszcze moje cele na marzec. Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali ;)
    • Lookbehind
      Lookbehind
      Brąz
      na forum od: 18.04.2009 Posty: 989
      Witam,
      solidnie się to prezentuje. Podoba mi się twoje podejście i nacisk na rozwój. Rutyna i granie masy handów w wielu graczach hamuje go. Kładąc nacisk na volume można się wypalić i zgubić gdzieś tą frajdę i pasję z kolejnymi tysiącami rozdań, czego ci nie życzę. Mimo swingowatości tej odmiany widać, że to ty kontrolujesz tą gierkę a nie wariancja.

GL and keep it up!
    • domycia
      domycia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2012 Posty: 607
      Niezły winrate, zastanawiałem się jak to możliwe, że taki profit przy 13bb/100 na PLO5...
      Po chwili zorientowałem się, że to jest wykres w big betach... :fdrink

Zaakceptuj zaproszenie, bo mam pytanie :)
    • paulina17522
      paulina17522
      Global
      Na wstępie powiem że jestem chora i dlatego nie odzywałam się przez kilka dni. Jestem chora więc normalne że też nie grałam za dużo. Ale do rzeczy. Na początek zgodnie z obietnicą wklejam moje plany na marzec.

Plany na marzec:

:club: Rozegrać minimum 20k rąk na PLO 5 gdzie czuję już się swobodnie
      :club: Zacząć szkolić mój angielski gdyż nie jest on za dobry
      :club: Oglądać filmiki szkoleniowe i uczestniczyć w treningach
      :club: Zacząć jeszcze częściej analizować swoją grę
      :club: Zacząć wstawiać ciekawsze ręce do oceny
      :club: Przeczytać książkę pt. "Bogaty Ojciec Biedny Ojciec"

Ok to na tyle. Nie jest tego aż tak dużo, dlatego mam nadzieję, że uda mi się zrealizować wszystkie zaplanowane cele nawet pomimo mojej choroby. Co 5 tysięcy rozdań wrzucę wykres z dotychczasowych poczynań.
    • 1
    • 2