[PT3] statystyka fold to 3bet

• rotfl013
      rotfl013
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 291
      Witam, mam dwa pytania:

jaka statystyka w PT3 odpowiada fold to 3bet pre flop? ponieważ statystyka fold to 3bet pre flop która jest tak nazwana w PT3 pokazuje fold to 3bet całkowity czyli: siedze na BU, UTG otwiera MP2 3betuje UTG a mi fold zalicza jako fold to 3bet. Chodzi mi o tą która pokazuje jak ja często folduje kiedy jetsem 3betowany.

Na stacjonarnym komputerze grałem używając triala HM2, a na laptopie gram używająć PT3 (mam wykupioną pełna wersję) i chciałbym przerzucić historie rąk z HM2 do PT3. DO jakiego folderu w PT3 muszę te ręce wrzucić aby mi je zimportowało?
  • 3 odpowiedzi
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      taka statystyke możesz sobie sciagnąc ze strony pokertrackera
      Pt3 (chyba ) nie miał jej oryginalnie
      Poszukaj tez watku w dziale poker nt poopup Pt3 jak HM - tam równiez jest ta stata

Na stacjonarnym komputerze grałem używając triala HM2, a na laptopie gram używająć PT3 (mam wykupioną pełna wersję) i chciałbym przerzucić historie rąk z HM2 do PT3. DO jakiego folderu w PT3 muszę te ręce wrzucić aby mi je zimportowało?

Zrób eksport rak z HM2 -> skopiuj te ręce i wrzuć gdziekolwiek na drugim kompie -> odpal Pt3 -> import hands

To ze wrzucisz do konkretnego folderu, nie spowoduje że bedą zaimportowane -> musisz zrobic to sam

edit :
      masz ten wątek: HUD w PokerTracker jak w HM (SH + FR) + dodatki
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

Pt3 (chyba ) nie miał jej oryginalnie

Ma. ;) Fold to PF 3bet When Raised.

Pozdrawiam.
    • rotfl013
      rotfl013