[PT4] Na zoomie pokazuje tylko moje staty

• pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      na forum od: 23.05.2012 Posty: 50
      Na początku nie działał w ogóle. Zrobiłem to co było w instrukcji na ich stronie (tak mi się wydaje, bo jestem słaby z angielskiego) i pokazuje na zoomie tylko moje statystyki (z danej sesji).

Na turniejach (heads up) działa normalnie.

Miał ktoś podobny problem? Co zrobić?
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj pokerzysta900,

Zobacz w ustawieniach Huda czy nie usunąłeś statystyk dla swoich przeciwników, ewentualnie zmień huda.

Twoje statystyki będą zawsze wyświetlany tylko z danej sesji. Taka jest idea działania Huda i tak po prostu musi być.

Pozdrawiam.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      Statystyk dla przeciwników chyba nie usuwałem. Z resztą nie wiem gdzie sprawdzic. Na początku wyświetlały mi sie w kilku pierwszych rozdaniach statystyki niektórych graczy, ale zwykle nie wszystkich. Teraz wyświetlają się tylko moje. Huda wolałbym nie zmieniac. Przyzwyczaiłem się. Z resztą liczę, że statystyki moich przeciwników się zapisują, mimo tego, że ich nie widze na stolikach.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      Na zwykłym cashu jest to samo. Odpaliłem 1 stolik, zeby sprawdzic. W 1. rozdaniu nie było tylko statystyk 1 zawodnika. Jak zmieniłem huda, żeby mi wyświetlało statystyki, które sam ustawiłem, to zostały tylko moje. Wyszło na to, ze nie działają tylko te profile huda, które sam tworzyłem.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

wejdź w okno konfiguracji HUDa i wybierz swój profil.
      Wejdź w zakładką Table Groups. Mniej więcej na środku okna, po prawej od pola z nazwą grupy będzie combobox, gdzie wybierasz dla kogo ma pojawiać się HUD. Powinno być ustawione na Everyone, być może masz ustawiony Hero Only.

Pozdrawiam.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      i wszystko jasne. Na hudzie turniejowym miałem everyone, a na tym cashowym. Hero only. Wielkie dzięki za pomoc :) .