[PT3] aktualizowanie huda w czasie sesji

• jabbac
      jabbac
      Brąz
      na forum od: 18.10.2007 Posty: 2 632
      Witajcie!

Zrobiłem sobie upload do wersji 3.14 i... coś się zacięło w hudzie.

A mianowicie, wczytuje statystyki graczy, ale odświeża je nie co rękę, a np. co 20. Nie muszę chyba pisać, że w przypadku turniejów turbo jest to o wiele za rzadko. ;)

Wydawało mi się, że wszystko już naprawiłem (kombinowałem w zakładce configure HUD, zmieniając tam interwały odświeżania), ale nie, dalej to samo.

Jakieś rady? Przyczyny takiego "spowolnienia"? Czy to może być wynik nałożenia tej nowej wersji po prostu?
  • 9 odpowiedzi
    • h1mlelele
      h1mlelele
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 62
      Mam to samo. Trzeba chyba wrócić do poprzedniej wersji (jak się da), bo wygląda na to, że aktualizacja jest skopana.

EDIT: Tak patrze na strone pokertrackera i nie widze możliwości pobrania starszej wresji... Serio nic sie nie da z tym zrobic?
    • jabbac
      jabbac
      Brąz
      no widzę, że z forumowiczów PS nikt nam nie chce pomóc ;)

napisałem na forum 2+2, jak przedstawiciel PT coś odpowie, dam ci znać w tym wątku ;)

jeszcze dla jasności masz full version czy trial version? :)
    • h1mlelele
      h1mlelele
      Brąz
      Mam pełna wersję. Też wbiłem właśnie na 2+2 i widzę Twój post. Mam nadzieje, że ktoś da znać jak to naprawić albo rzuci starą instalką, bo nie da się grać.
    • jabbac
      jabbac
      Brąz
      @up

nikt nic nie pomoże? też sądzicie że to skopana aktualizacja?
    • WojtekBest
      WojtekBest
      Brąz
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 426
      A nie ma opcji, że to kwestia ramu czy coś?
      U mnie śmiga ta wersja bez problemu
      Pozdro
    • jabbac
      jabbac
      Brąz
      nie, bo na cashówkach u mnie też śmiga

ale już przeczytałem odpowiedź do swojego postu na 2+2 i support poradził zrobić "rebuilding cache", ale na razie nie znam efektów, bo już PT3 pracuje, żeby to ukończyć ;)
    • jabbac
      jabbac
      Brąz
      @upupup

podbijam, bo wszystko zgłupiało -.-

w skrócie było tak:

kilka dni temu poprawiałem sobie wygląd huda w MTT/SNG + ściągnąłem wersję 3.14 oprogramowania do PT3

po tej aktualizacji w sng/mtt przestało wyświetlać w ogóle moje statsy + update statystyk przeciwników odbywał się mega wolno (średnio, powiedzmy, co 25 handów)

zrobiłem rebuild cache, potem reindex cache (już anulując kolejny rebuild) i jeszcze manual import dla pewności (też anulując rebuild)

efekt jest taki, że:

1) w mtt/sng nic się nie zmieniło - brak moich statów / staty przecwiników aktualizują się raz na ruski rok

2) w cashu pogubiło mnóstwo danych - jedni przeciwnicy oznaczeni jako znani mają po 1000 rąk, innym nalicza od nowa (a też zagrałem z nimi setki rozdań)

czy ktoś wie, o co tu może chodzić???!!!
    • h1mlelele
      h1mlelele
      Brąz
      Nie mam pojęcia, ale to chyba jednak coś u Ciebie wyjątkowo. Bo mi ta wersja już zaczęła normalnie działać... Mam nadzieje, że jakoś rozwiążesz swój problem.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Ale czemu anulowałeś Rebuild. A manual import po całym procesie to już w ogóle zmarnowanie na niego wcześniej czasu. To tak, jakbyś zrobił porządek w domu, ale potem zaprosił pijanych studentów na imprezę i liczył, że następnego dnia dalej będzie porządek ;)

Wykonaj PEŁNY housekeepping (czyli zaznacz wszystko, oprócz wyłączenie komputera). Skoro u innych działa, to nie jest to wina 3.13, a najpewniej jest to wina Twojej bazy/pamięci i to powinno pomóc

Pozdrawiam