[PT4] [PT4] HUD się tnie po zaimportowaniu historii rąk

• Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      na forum od: 13.03.2011 Posty: 561
      Jak w temacie. Zrobiłem reinstalkę windowsa i po dodaniu historii rąk HUD tnie mi tak stoły, że nie da się grać. Komp to stary rzęch, ale jak sam zbiera dane, to nic się takiego nie dzieje. Ponadto dodanie nawet 100 turniejów powoduje ten sam problem. Spotkał się ktoś z czymś takim ?(

W procesach widać, że proces PokerTrackerHUD tnie to wszystko, ale dlaczego nie tnie jak sam zbiera historię? To nie wina wielkości bazy, bo jak pisałem wyżej, dodam jakieś turnieje i pozamiatane.
  • 7 odpowiedzi
    • Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      Cholera, nie ten dział :facepalm: Poproszę admina o przeniesienie :D
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj Siekier24,

Podałeś dużo informacji o problemie, jednak większość z nich jest strasznie ogólnikowa.

Stary rzęch to raczej nie jest dokładne podanie parametrów komputera :f_p:

Przed reinstalacją systemu PT4 działał poprawnie?

Czy reinstalacja systemu została poprzedzona formatem (system można nadpisać)?

Czy reinstalka dotyczyła tego samego systemu (np. XP na XP czy może XP na 7)?

Czy wgrałeś wszystkie sterowniki (szczególnie ważne są te od karty graficznej)?

Gdzie dodajesz te 100 turniejów? Do folderu autoimportu? Rozumiem, że chcesz zaimportować starą bazę z plików txt?

Pozdrawiam.
    • Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      Już się poprawiam :D

Przed reinstalacją systemu korzystałem z PT3 - importowałem do niego i było ok, ale PT3 był na innym kompie.

Totalny format zrobiłem.

XP -> XP

Tak, wszystkie sterowniki, wprawdzie pokazuje mi coś, że czegoś nie ma magistrali bla bla bla, ale nawet nie wiem czego ode mnie chce - nigdy tego sterownika nie znalazłem.

Tak, dodaję pliki txt. W PT4 można dodać historie z folderu.

==========

Fajnie by było mieć historię, bo teraz mam ręce z ~2k turków i autonotki itd.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Ale dalej nie napisałeś jakie parametry ma ten Twój komputer (procesor, ram, dysk). Bardzo możliwe jest to, że po prostu jego konfiguracja jest zbyt słaba.

Rozdania rozumiem, że importujesz za pomocą przycisku Get hands forom file, a nie za pozmocą Get Hands While Playing. Zobacz też czy folder w którym masz historię rozdań nie znajduje się w folderze do imortu rozdań podczas gry.

Mógłbyś wytłumaczyć to zdanie:
      PokerTrackerHUD tnie to wszystko, ale dlaczego nie tnie jak sam zbiera historię?

Pozdrawiam.
    • Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      Już tłumaczę :)

Chodzi o to, że zebrałem sobie rozdania z 1k turniejów - HUD PT4 chodzi płynnie i bez problemu (Get Hands While Playing).
      Jednak wystarczy dodać kilka turków poprzez Get hands forom file, a od razu zaczyna zamulać.

Procesor Intel Celeron M Processor 440 1.86GHz, 1MB Cache
      Pamięć 1024 MB (2x 512MB)
      Dysk 80 GB, 5400rpm
      Zobacz też czy folder w którym masz historię rozdań nie znajduje się w folderze do imortu rozdań podczas gry. Nie no, historię mam na pendrivie.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Muszę przyznać, że z takim problemem się jeszcze nie spotkałem. Jedyne co teraz przychodzi mi do głowy to przeniesienie tych rozdań z pendriva na dysk, może jest jakiś problem z odczytem...

Jeśli to nie pomoże to musisz skontaktować się z supportem PT4:

-> PokerTracker support.

Jakbyś się podzielił informacją od supportu PokerTrackera to na pewno pomogłoby to innym użytkownikom PokerStrategy.com

Pozdrawiam.
    • Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      Tak będę musiał zrobić...