[PT4] Na PokerStars nie działa, na Party działa

• izabelajulia
      izabelajulia
      Brąz
      na forum od: 26.10.2012 Posty: 4
      Zainstalowałem i na PartyPoker importuje i działa HUD, na starsach pokazuje bład w ustawieniach i nie importuje rak, probowałem udostepniac jako administrator w plikach PokerStars ale nie pomogło. Mam Windows7, moze ktos wie o co chodzi.
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj izabelajulia,

Jaki błąd w ustawieniach?

Język oprogramowania PokerStars i historii rozdań musi być w języku angielskim.

Ścieżka dostępu do historii rozdań musi być taka sama w PokerStars oraz w PT4.

Pozdrawiam.
    • izabelajulia
      izabelajulia
      Brąz
      Czyli co mam zrobic, zmienic jezyk na angielski w menu pokerstar?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Tak. Prawie zawsze z oprogramowaniem pokerowym w języku innym niż angielski są problemy, jeśli korzystasz z wersji PL to musisz to zmienić.

Pozdrawiam.
    • izabelajulia
      izabelajulia
      Brąz
      Zmieniłem, ale dalej jest - ps is not configured to save hand histories to disk, unable to locate ps directories, ja tez nie moge znalezc handhistory w folderze ps i udostepniam wszystkie
    • wantmemoney
      wantmemoney
      Platyna
      na forum od: 25.11.2010 Posty: 723
      w ustawieniac pokerstarsa musisz zrobic zeby zapisywalo ci hand history oraz tournament history ustaw tam sobie odrazu jakis dluzszy czas ich trzymania
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

wantmemoney słusznie radzi. Czy włączyłeś zapisywanie HH w kliencie PokerStars?
      Robimy ro wchodząc w menu:
      Options -> Instatnt Hand History Options
      W okienku które się pojawi zaznaczamy opcję Save Hand History. Poniżej będziesz miał również opcje dotyczące umiejscowienia historii rozdań, więc od razu dowiesz się, gdzie jest przetrzymywana.

Jeśli już miałeś zaznaczoną tę opcję, to spróbuj zmienić folder zapisu i potem jeszcze raz pozwolić PT4 skonfigurować import automatycznie.

Pozdrawiam.