Challenge- diament do kwietnia

• asdfspam
      asdfspam
      Brąz
      na forum od: 17.02.2009 Posty: 40
      witam

Tak ja w temacie- planuję uciułać diamencik do kwietnia aby zjawić na zjeździe w KRK :) Tak więc zapraszam wszystkich nie diamentów do do challengu i cóż więcej można powiedzieć- mejkin many jabłka banany :D

pozdrawiam i wstępnie zapisuję 00471
  • 7 odpowiedzi
    • insanePL1
      insanePL1
      Black
      na forum od: 21.12.2012 Posty: 349
      Napisane przez asdfspam
      Tak więc zapraszam wszystkich nie diamentów do do challengu
      :f_cry:
      gl :)
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 907
      Ja kibicować.

:fdrink
    • DjRobi4u
      DjRobi4u
      Brąz
      na forum od: 02.06.2010 Posty: 131
      jak to do kwietnia? to w którym miesiącu chcesz to zrobić?
      i co grasz? :)

Powodzonka!
    • asdfspam
      asdfspam
      Brąz
      Napisane przez DjRobi4u
      jak to do kwietnia? to w którym miesiącu chcesz to zrobić?
      i co grasz? :)

Powodzonka!
      Dobre pytania :D diament chce wbić w marcu ofc, będę trzaskać 4 stoły zooma FR- w lutym zaczynam grę na początku NL 10 potem mixuje z 25 i cały marzec planuje trzepac 25 :D generalnie opcja lekko hardkorowa bo zamierzam grać 8h z hakiem dziennie( wszystkie moje obliczenia podeśle ci jutro jak będę na lapku). Mam nadzieje że się uda i zwieńczeniem challengu będzie flaszunia z ekipą forumową w Krakowie. Jeśli mi się nie uda to musicie mi wybaczyć... Narazie przygotowuje się technicznie abym nie musiał się zajmować innymi rzeczami tylko graniem mojej ej gejm. Pewne jest to że łatwo się nie poddam i postaram udowodnić że grając takie stawki też można być diamentem :diamond:

Pozdrawiam
    • DjRobi4u
      DjRobi4u
      Brąz
      na forum od: 02.06.2010 Posty: 131
      Ambitny plan, ale przecież trzeba stawiać sobie ambitne cele :) Czeka Cię pracowity marzec! :) Czyli rozumiem, że styczeń luty to zebranie rolla z zapasem na NL25 i otrzaskanie się z limitem NL 25 (grałeś już go, czy to będzie debiut?), a w marcu jazda pełną parą?
    • asdfspam
      asdfspam
      Brąz
      Sorry generalnie za zignorowanie tego wątku ale myślałem ze z większym entuzjazmem topic się przyjmie :] wyszło jak zawsze :facepalm: zooma trzaskalem sobie troszkę na 5/10/25 generalnie spoko mi się go gra przedewszystkim dlatego ze nie trzeba robic table selection a volume pięknie idzie- i ofc ryb cała masa :] ; przerwę miałem w sumie z mojego lenistwa bo trial na HM2 skoczył się a mi było cieżko updateowac moją jedynkę ... w nowym roku trochę spiełem dupę i mam zamiar to w końcu ruszyć do przodu- styczeń głownie nauka a teraz już grindowanie zostało- mam nadzieje już w lutym trzasnąć diament ale zobaczymy jak to wyjdzie, w każdym razię postaram się wrzucać wykresy itp z moich postępów

wish me luck :heart:
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      na forum od: 02.04.2009 Posty: 1 174
      Kibicuję również! :sdrink

Mam nadzieję, że uda się już w lutym! :s_cool: