[PT4] live amt bb

• lolekss
      lolekss
      Brąz
      na forum od: 03.10.2009 Posty: 22
      Witam, używał ktos może statystyki "live amt bb" ?? ustawiłem hero only a statystyka raz jest dla mnie a raz dla innych graczy i oprocz tego sie jakos przywiesza .. Generalnie szukam czegos co by pokazywalo rzeczywistą ilość BB albo M.
  • 5 odpowiedzi
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 943
      mi sie ta statystyka nie wiesza. poza tym masz tez M w statach
    • lolekss
      lolekss
      Brąz
      Tylko mi chodzi o rzeczywista ilosc a z tych statystyk pokazuje mi jaka wartość była 1 ręke temu. Dlatego może lepiej by było znalesc cos dokładniejszego
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj lolekss,

Napisałeś, że statystyka pojawia się raz dla Ciebie innym razem dla innych graczy. Czy przypadkiem nie przesuwa Ci się cały czas Hud i korzystasz ze złych statystyk.

Musisz ustawić preferowane miejsce na poker roomie na którym grasz, oraz to samo miejsce w PT4.

Nie korzystam co prawda ze statystki 'live atm bb' jednak wartości w Hudzie zawsze pochodzą z ostatniego rozdania. Dlatego wartość ta może nie być precyzyjna. Najpierw zajmij się pierwszym problemem.

Pozdrawiam.
    • lolekss
      lolekss
      Brąz
      Właśnie chodzi o to że reszta statystyk dziala dobrze, miejsce preferowane jest ustawione - tylko mam problem z tą statystyką i M. Jak zakladam nową grupe i daje "only hero" to mi zmienia graczy, a jak dam dla wszystkich to po paru rekach sie wiesza i juz sie nie aktualizuje co rozdanie tylko stoi w miejscu.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Hej,

Czy masz najnowszą wersję PT4, 4.5.09 beta?

Help -> About

Jeśli tak to obawiam się, że może być to jakiś błąd programu. Najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie go supportowi PokerTrackera:

-> Contact PokerTracker

Pozdrawiam.