[PT4] pt4

• Vadelee
      Vadelee
      Brąz
      na forum od: 28.06.2012 Posty: 4
      Chodzi o to że kiedy klikam w poker tracker 4 na get hand while playing a później daje stop getings hands to nic sie nie dzieje nie zatrzymuje rąk program sie całkiem zacina nie moge go wyłączyć tylko przez manager urządzeń dodam że gram na PS i mam najnowsza wersję 4.05.9 beta wcześniej na trialu sie tak nie zacinał i było wszystko ok a teraz jak kupiłem przez stronę [Treść wyedytowana] i wpisałem klucz to szlag trafił i straciłem tylko kase prosze pomoc.

//konkurencyjny serwis - Skibcio
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Vadelee,

Umieszczanie informacji o konkurencyjnych serwisach nie jest u nas mile widziane.

PT4 mogłeś także kupić z linku PokerStrategy.com.

Zawieszanie się PT4 nie jest związane z tym czy jest on w wersji trial czy nie.

Czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe (jakie one są):

-> Minimum System Requirements to run PokerTracker 4

Jaki masz system operacyjny (czy jest on aktualny)?
      Czy masz problem tylko z działaniem PT4?

Pozdrawiam.
    • Vadelee
      Vadelee
      Brąz
      na forum od: 28.06.2012 Posty: 4
      wszystko się naprawiło miałem jakieś crashe to wysłałem im raport i narazie wszystko śmiga i hud działa ręce widzi
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Te wymagania do PT4 są naprawdę z sufitu zdjęte. Posiadam Core2Duo z 2 GB ram i zużywa mi 120 mb ramu po włączeniu, a przy 9 stołach i załączonym hudzie ok 400 mb więc te minimum 3GB ramu dla odpalenia programu do mocna przesada, nie mówiąc o ich ,,optimum" czyli procek i5 lub i7 i 8 gb ramu ?(

Oczywiście kompem trzeba się regularnie zajmować jak i bazą (defragmentacja, vacuum itd)
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

@maciasowy, te wymagania wliczają zapotrzebowanie systemu. Pomimo tego są oczywiście nieco nad wyraz, ponieważ wraz z powiększaniem się bazy danych zwiększa się zapotrzebowanie na zasoby.

Zauważ, że sama Vista/7 potrzebuje sporo zasobów, a co dopiero jak uruchomisz dużą bazę, trackera i HUDa na wielu stołach. Pomijając zapotrzebowanie na zasoby przez niektóre klienty pokerowe.

Mimo wszystko to 8GB RAMu może przesadzone. ;)

Pozdrawiam.