[PT4] Eksport rozegranych rąk

• grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      na forum od: 16.09.2007 Posty: 1 103
      Niezrażony niepowodzeniami z tego wątku: Zwiecha przy próbie purgowania rąk wymyśliłem kolejny pomysł jak sobie poradzić z niesprzyjającym PT4 :) .

Wymyśliłem, że wyeksportuję swoje wszystkie rozegrane ręce na drugi dysk, po czym usunę bazę danych z PT4 i zaimportuję ręce na nowo :) . Jest tylko jeden problem, jak wyeksportować tylko ROZEGRANE ręce? Zaznaczyłem na dole swój nick jako aktywnego playera, myślałem że dzięki temu wyeksportuję właśnie tylko te ręce o które mi chodzi, ale bystry PT4 postanowił jednak wyrzucić wszystkie ręce (dobre kilka milionów), co raczej nie pomaga mi w postawionym celu ;/. Jakieś sugestie jak to dobrze ustawić?
  • 5 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

może spróbuj eksport przez zaznaczenie wszystkich sesji w zakładce Sessions w tym oknie usuwania rozdań?

Poza tym rozdania auto importowane masz w folderze Processed. Nie są tam przenoszone rozdania importowane manualnie. Bo domyślam się, że te miliony rozdań, to kupiona baza importowana manualnie. Gorzej, jeśli usuwałeś pliki z tego folderu. ;)

Pozdrawiam.
    • grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      gdzie znajdę ten folder :D ? Bo ani w folderze postgresu, ani pt4 go nie widzę :>
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Witam,

wejdź w PT4 w menu Configure -> Sites & Import Options.
      W nowym okienku przejdź do zakładki Preferences. Tam pod opcją Move Processed Files To: znajdziesz ścieżkę do tego folderu.

Pozdrawiam.
    • grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      Ok. Więc teraz tylko się upewnię, zanim coś sp***. Czy jeśli przerzucę wszystkie pliki z folderu processed na inny dysk, po czym usunę kompletnie bazę danych w PT4, następnie założę nową i zaimportuję ręce z dysku, otrzymam efekt, że będę miał wszystkie swoje ręce (nic wcześniej nie usuwałem z folderu processed, w ogóle nie wiedziałem o jego istnieniu :P ), bez rąk importowanych wcześniej ręcznie? Nie będzie żadnych skutków ubocznych przy przeglądaniu rąk/wykresów itp?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Witam,

jeśli na pewno są tam wszystkie pliki, to tak. Jeśli na tej instancji trackera pracowałeś od początku, czyli nie było żadnych formatów kompa, backupów baz itd, to powinno być ok. Ale za to nie odpowiadam.

Tak czy inaczej najlepiej przekonać się w praktyce. Jest na to bezpieczny sposób.
      Możesz utworzyć drugą bazę bez usuwania pierwszej. Wtedy ustaw ją, jako aktywną i po prostu zaimportuj do niej rozdania z folderu Processed. Będziesz wtedy mógł zobaczyć, czy osiągnąłeś zamierzony efekt bez ryzyka w postaci wcześniejszego usuwania starej bazy.

Pozdrawiam.