mini Challenge - 100$!

• nokoszko
      nokoszko
      Brąz
      na forum od: 26.09.2011 Posty: 248
      Jako, że mam wielki problem z volume, rzucam sobie małe wyzwanie: w 10 dni zagrać 500 sng, zrobić przy tym 100$ zysku i to na stawkach 0.5$+0.1$ w sieci iPoker. Rake mnie może trochę zabijać, ale spróbować zawsze warto. :P
      Będę potrzebować do tego 33,3% roi.

Zrobiłem sobie tabelkę, którą będę uzupełniać codziennie, a co jakieś 3 dni postaram się wrzucić wykres z hm.

Tabelka jest dostępna tutaj:http://pastehtml.com/view/cps2omzqd.html

Jeśli ktoś chce się podłączyć, czy coś to zapraszam. :)
  • 2 odpowiedzi
    • nokoszko
      nokoszko
      Brąz
      na forum od: 26.09.2011 Posty: 248
      no cóż, nie idzie tak różowo jak się spodziewałem.
      Po pierwsze, turki kiepsko latają, muszę je miksować z tymi za 0,24$. Za późno się wziałem za miksowanie i volume to tylko 47 turniejów. Druga rzecz to profit, raptem 5,66$. Ponad 4$ za mało. Zastanawiam się, czy po tych 10 dniach, nie rzucić iPokera w cholerę i nie przenieść się na starsy. Orientuje się ktoś, jak tam wygląda poziom turków za 1,5$ ? I ile byłbym w stanie ich nakosić, grając około 4h, tak po 10-15 na raz non stop?
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      Na 1.5$ jest dużo fishy w każdym rodzaju gier. Tylko o jakie SnG ty pytasz Multi SnG czy raczej jedno stołowe. MTT SnG 45man wieczorem włączają się szybko w okolicach 1-2min, a Jedno stołowe jeszcze szybciej. Przez 4h gry spokojnie 50 sng zagrasz.