9dniowy challeng turbo 45 0.5$

• WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      na forum od: 25.03.2012 Posty: 99
      Challenge: Rozegranie 500 turków s&g turbo 45 0.5$
      ROI minimalnie na poziomie 20%
      Po skończeniu zadania obiektywna ocena umiejętności na podstawie uzyskanych wyników co ułatwi podjęcie decyzji o dalszych planach.
      Bank roll: 34.92$
      Czas: 9dni (od 20 stycznia)
      Platforma: Pokerstars

Założenie tematu na forum traktuje jako motywacje, szanse wymieniania się poglądami na temat turbo 45 i zaczerpnięcie rad od bardziej doświadczonych graczy.

Pozdrawiam
  • 21 odpowiedzi
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Zaczynam sesje będe grał na 9 stolikach dokładając nowe.

----------------------------------------------------------------------------

http://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Pilecki

Polecam zapoznać się z osobą śp. Witolda Pileckiego
    • meffiulol
      meffiulol
      Brąz
      na forum od: 16.04.2012 Posty: 728
      Powodzenia , do zobaczenia na stołach ;)
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Napisane przez meffiulol
      Powodzenia , do zobaczenia na stołach ;)
      Dzięki nawzajem, gramy to samo więc na pewno będę zaglądał na Twój blog.
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      SESJA 1#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 16
      Bankroll: 41.49$ +6,57$
      ROI sesja: 82%

Sesja na + ogólnie gra solidna oprócz kilku chwil w których było bardzo dużo akcji i pewnie można było lepiej czytać grę, zmniejszyłem liczbę stołów do 7 gdy grałem kilka FT i SFT Jedyny niedosyt pozostawia fakt że nie udało się wygrać choć dwukrotnie byłem 2 i raz 3, nie jest to wina gry tylko przegranych flipów w decydujących momentach więc jest ok.

• sigul89
      sigul89
      Brąz
      na forum od: 25.05.2010 Posty: 1 610
      .

Będę śledził poczynania bo zapewnę się zobaczymy :D Ja nie gram aż tak ostrego multitablingu bo w dziennej sesji max 12 stołów :P nie mam za dużo czasu, może od dziś się uda ;) 45man bardzo lajtowe, z tego co pamiętam to z meffiulol'em już kilka razy grałem więc czekam na Ciebie ;) :s_grin:

GL
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Siema sigul89
      Wzajemnie życzę powodzenia ! A co do wspólnej gry mogę Cie nie zauważyć bo gram po kilkanaście stołów na raz. :tongue:

===============================================

Jak mam teraz zrobić podsumowanie jak PT nie zebrał wyników wszystkich turków pokazuje mi ze rozegrałem 15 a 15 to grałem jednocześnie dokładając nowe. Wie ktoś jak sobie poradzić ? Gdy przegrywam nie wyłączam stolika tylko z minute jest jeszcze odpalony wiec to nie dlatego. Ostatnie 2 turnieje załapało. Mam wyłączono opcje otwierania lobby turniejowego podczas startu turniejów ale skoro załapało 15 to chyba to nei jest przyczyną. Może mój komp nie ogarnia takiej liczby stołów i trzeba dać mu więcej czasu zamykając stoliku np. po 5 minutach? Potrafi ktoś wytłumaczyć jak dodać turnieje ręcznie i jak temu zapobiec w przyszłości.?

Ok odzwierciedlę Statystyki Sesji 2# na podstawie chasiera i email-a z historia turniejów od PokerStars jak uda się ogarnąć PT4 i wpisać te turnieje wrzucę staty ogólne. Po odczytaniu emaila okazało się że rozegrałem 19 turków więc PT4 nie załapał 5 wyników co równoznaczne jest z odjęciem 5x0.5=2,5$ od wyników z PT4. W podsumowaniu sesji staty są więc podliczone i wiarygodne.

================
      SESJA 2#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 19
      Bankroll: 45,29$ +3,8$
      ROI sesja: 45%

Sesja ogólnie bardzo dziwna. Zdecydowałem się na multitabling układając stoliki metodą stock tables co myślę na tym limicie jest ok ale na wyższych potrzebny będzie monitor i ustawienie kafelkowe. Grałem kilkanaście stołów jednocześnie dokładając nowe. Początkowo wszystko szło ok ale gdy doszedłem do SFT bardzo często odpadałem nadziewając się na wyższe pockety, karta też nie szła. Gdy zostały mi 2 ostatnie stoliki byłem tylko raz w kasie i sesja wydała się stracona. Udało się jednak wygrać 2 ostatnie turnieje i wyciągnąć ROI na przyzwoity poziom.

Dzięki za śledzenie challengu i pozdrawiam !
    • meffiulol
      meffiulol
      Brąz
      co do pt i wyników , to może nie masz zaznaczone w pokerstarsie żeby zapisywalo tournament summary.
      Wejdz w options>tournament summary>save
      i w pt3 tam powinno wykryc CI ta lokalizacje albo dodaj ja sam .

Może pomoże.
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Napisane przez meffiulol
      co do pt i wyników , to może nie masz zaznaczone w pokerstarsie żeby zapisywalo tournament summary.
      Wejdz w options>tournament summary>save
      i w pt3 tam powinno wykryc CI ta lokalizacje albo dodaj ja sam .

Może pomoże.

Nie przecież 15 z 19 zapisało i poprzednio wszystkie zapisywało więc P* jest skonfigurowane, myślę że komputer nie ogarnął ilość stołów i trzeba mu dać więcej czasu przed zamknięciem turnieju. Wiesz może jak ręcznie wpisać wyniki?
    • meffiulol
      meffiulol
      Brąz
      w pt wchodzisz w tournaments >enter results i tam spróbuj
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Ogarnąłem już to inaczej po prostu kilka turniejów nie było podpiętych pod typ turnieju i musiałem je przypisać do MTT-5 table Turbo SNG i jest ok. W razie jakby nie podpinało niektórych to będę to robił ręcznie. Wrzuce ogólne staty challengu

Wieczorem pewnie kolejna sesja a tymczasem:

• WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      ================
      SESJA 3#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 34
      Bankroll: 46,20$ +0,91$
      ROI sesja: 5,3%

Sesja nie układała się po mojej myśli od samego początku jak zwykle pod koniec trochę oddało i udało się wyciągnąć na plus. Gra solidna ale bardzo dużo liczba przegranych flipów stąd taki wynik. Pograłem z meffiulol jemu udało się zając 1 miejsce a mi 3 byłem też 2 i 4 i parę razy na dalekich miejscach ITM. Ogólnie sesja pechowa i mam nadzieję że jutro szczęście dopisze.

• WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      ================
      SESJA 4#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 24
      Bankroll: 50,11$ +3,91$
      ROI sesja: 23%

• WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      ================
      SESJA 5#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 36
      Bankroll: 44,85$ -5,26$
      ROI sesja: -29%

Sesja z dużą ilością przegranych flipów, 1ship.

CHALLENG 176/500
      ROI 14%
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      ================
      SESJA 6#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 23
      Bankroll: 47,87$ +3,02$
      ROI sesja: 26%

Wynik i tak dobry bo grałem podczas konfiguracji TableNinja i chyba 2 razy zrzuciłem AA :f_rolleyes: :f_rolleyes:
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      ================
      SESJA 7#
      ================
      Liczba rozegranych turków: 33
      Bankroll: 40,05$ -7,82$
      ROI sesja: -47%
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Odkąd zacząłem challeng normalną to miałem 1 sesje i jedną w której szczęście nadto dopisywało, reszta sesji to przegrane flipy myślę w stosunku 30/70% i brak szczęścia w kluczowych momentach (szczególnie dziś) co obrazuje fakt zajmowanych miejsc.

1. 7 6,30$
      2. 7 4,35$
      3. 14 3,34$

Nie wiem czy nie zmienić nazwy challange na "WARIANCJA" a celu na ROI minimum 1% :fuckyeah
      I tak jestem dziwnie spokojny :challenge
      A tu wykres z moich dotychczasowych "osiągnięć" :facepalm:

Pozdrawiam aktualnie zmagających się z wariancją :pokerface:
      PS. Nie jesteście sami :fdrink
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Cały czas krupier nie jest po mojej stronie dziś połamane 4xAA i 4-5 mocniejszych pocketów. Razi liczba zajmowanych miejsc na 3 miejscu ale tam przegrywam mase flipów. Wpadło 10$ ze stellera i z każdą sesja przekonuje się ze mam mocny mindset, zbieram dane rąk i powoli próbuje rozumieć idiotyczne zagrania fishów co nie jest proste, tyle dobrego. Udało się wreszcie shipnąć co od kilku sesji graniczyło z cudem... Już jest jasne że ROI 20% nie osiągnę szkoda ale myślę że nikt by z tego takiego ROI nie wykręcił.

• WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz

Zamierzone ROI z tego nie wyjdzie więc kończę challeng spróbuje sił w STT
    • 1
    • 2