[HM] Jak wyłączyć $USD EV w HM1 w głównym panelu ?

• 4 odpowiedzi
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 229
      Hej eferkey.

Jeśli chodzi Ci o zakładkę "Reports", to obawiam się, że niestety nie ma takiej opcji. Sam kiedyś szukałem, żeby wyłączyć inną kolumnę, ale jedyne co mogłem zrobić to po prostu zminimalizować jej szerokość i nie wyłączać HMa :f_wink:

Pozdrawiam.
    • erefkey
      erefkey
      Platyna
      na forum od: 23.09.2011 Posty: 2 864
      Napisane przez smoku
      Hej eferkey.

Jeśli chodzi Ci o zakładkę "Reports", to obawiam się, że niestety nie ma takiej opcji. Sam kiedyś szukałem, żeby wyłączyć inną kolumnę, ale jedyne co mogłem zrobić to po prostu zminimalizować jej szerokość i nie wyłączać HMa :f_wink:

Pozdrawiam.
      Faktycznie, można to zakryć całkowicie, ale po wyłączeniu hm'a wszystko wraca do normy, więc nie pozostaję nic innego niż mieć włączony komp przez cały rok :fuckyeah

dzięki :)
    • Macak
      Macak
      Brąz
      na forum od: 19.02.2008 Posty: 224
      Da się to wyłączyć ( przynajmniej u mnie ). Po lewo w takiej rozijanej liście masz taki plusik i minusik, wystarczy, że znajdziesz tam to co Cię interesuje i naciśniesz minusik i znika. A jak chcesz coś dołożyć to plusik i szukasz tego. Ja tak zrobiłem z winnings i z bb/100, ktore wywaliłem a wstawiłem ev bb/100 i teraz nie patzre na realne wyniki tylko an to czy dobrze gram z ev bb/100, polecam :)
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 229
      Człowiek to jednak ślepy jest. A tyle czasu tego szukałem :facepalm:

Erefkey, tak jak napisał Macak pod "Stat Selection" jak zaznaczysz nazwę danej kolumny to używając znajdujących się poniżej ikon można sobie dowolnie zmieniać ilość i rodzaj kolumn :)

Macak dzięki wielkie :sdrink

Pozdrawiam :)