[HM] Flop Cbet success

• walesa
      walesa
      Brąz
      na forum od: 16.02.2010 Posty: 46
      Czy wartość Flop Cbet success musi wynosić powyżej 50 żeby była profitowa?
      Bo rozumiem, że to jest w procentach?
      I jeszcze jedno pytanie...skąd bierze się różnica w total winnings w HM i ilości kaski na pokerroomie? To jest przez zapłacony rake?
  • 6 odpowiedzi
    • walesa
      walesa
      Brąz
      up
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 091
      Zależy od wielkości cbetu.
      HM gubi rozdania.
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Napisane przez walesa
      Czy wartość Flop Cbet success musi wynosić powyżej 50 żeby była profitowa?
      Bo rozumiem, że to jest w procentach?
      I jeszcze jedno pytanie...skąd bierze się różnica w total winnings w HM i ilości kaski na pokerroomie? To jest przez zapłacony rake?

Nie nie musi
      o ile się nie myle temat ten jest wyjasniony w artykule - rodzaje zakładów: Zakład kontynuacyjny (ale nie jestem pewein bo czyałem do dawno)

I tak jeżeli stawiasz zakład w wysokości:
      1/2 puli -> muisz wygrać w 33% przypadków aby byc na "zero" (nie uwzgledniam rake)
      jeżeli grasz 2/3 puli to musi ci się udać w 40%
      jeżeli grasz za pule to musi ci się udac w 50% przypadków

3/4 puli to musi ci się udac w 3 na 7 przypadków => 42 %
    • walesa
      walesa
      Brąz
      rozumiem, dzięki
      Jeszcze odnośnie HM... jak to gubi rozdania ? Mam wersję 1, to przez to? Narazie mam tylko 10k rąk, a różnica w tym co pokazuje HM, a faktyczną ilością kaski to ok $10. Co będzie jak będzie 100k rąk ?To w znaczny sposób zamazuje statystyki ...
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

Napisane przez walesa
      Jeszcze odnośnie HM... jak to gubi rozdania ?
      To takie luźne sformułowanie ;) Zależnie od roomu może się to zdarzać częściej lub rzadziej. HM może zgubić rozdanie kiedy:
      - podczas gry tracisz połączanie z roomem - handhistory wtedy się może nie zapisać i HM nie ma co zaimportować,
      - blokowanie programu przez antyviursa/firewalla,

Częściej jednak te problemy trafiają się na mniejszych roomach. W przypadku np. PokerStars jest to praktycznie niespotykane.

Pozdrawiam
    • Weshero
      Weshero
      Brąz
      na forum od: 31.03.2013 Posty: 214

Nie nie musi
      o ile się nie myle temat ten jest wyjasniony w artykule - rodzaje zakładów: Zakład kontynuacyjny (ale nie jestem pewein bo czyałem do dawno)

I tak jeżeli stawiasz zakład w wysokości:
      1/2 puli -> muisz wygrać w 33% przypadków aby byc na "zero" (nie uwzgledniam rake)
      jeżeli grasz 2/3 puli to musi ci się udać w 40%
      jeżeli grasz za pule to musi ci się udac w 50% przypadków

3/4 puli to musi ci się udac w 3 na 7 przypadków => 42 %
      Hej, mam pytanie odnośnie tych procentowych przypadków, które musimy wygrać aby nasz cbet był opłacalny. Przecież nie zawsze nasz cbet jest blefem , a więc jest szansa że scallowany cbet wciąż może przynieść nam wygraną na showdownie. Więć czy wartości te nie powinny być niższe?