[HM2] staty z turniejów hyper turbo SNG HU PLO

• kacper3k
      kacper3k
      Brąz
      na forum od: 09.02.2009 Posty: 1 612
      Na co dzień gram casha, ale ostatnio często odpalam sobie dla relaksu HT SNG HU. Chciałem popatrzeć jakie mam z tego wyniki, i jak wchodzę do Omaha Managera, do Tournaments, to mam np raport Tournament Results, mam wszystkie turnieje wypisane wg stawek, mam które miejsca ile razy zająłem, ale nigdzie za I miejsce nie mam kwoty którą wygrałem. Przez co dalej mam wszędzie minusy i ROI -100%. Ktoś może mi pomóc czemu to tak?
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

nie napisałeś najważniejszego, o jaki room chodzi?

Jeśli chodzi o PokerStars to ustaw sobie to:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/642/Poker+Stars+Setup#Tourney%20Summary

Co prawda, na stare turki to nic nie pomoże, ale nowe powinny się już dodawać poprawnie.

Pozdrawiam
    • kacper3k
      kacper3k
      Brąz
      na forum od: 09.02.2009 Posty: 1 612
      Dobry read salyk :s_thumbsup:

Tak zaaferowany byłem w głowie tym problemem, że zapomniałem napisać albo wydawało mi się oczywiste ze P*.

Zmieniłem to i jutro sprawdzę, ale wcześniej dziś zmieniłem też, żeby mi automatycznie nie zamykał skończonego turnieju - i po tym juz wygląda, że kilka strackowało. Jutro jeszcze potwierdzę czy wszystko mi nalicza.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez kacper3k
      Zmieniłem to i jutro sprawdzę, ale wcześniej dziś zmieniłem też, żeby mi automatycznie nie zamykał skończonego turnieju - i po tym juz wygląda, że kilka strackowało.
      Ustawienie tego też na pewno nie zaszkodzi ;)
      Jak soft będzie dobrze zapisywał Tournament Summary, a HM2 to importował, to już raczej nie ma opcji, żeby nie działało ;)