[PT4] Replayer

• 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj BGawli,

HUD w replayerze podlega takim samym filtrom jak ten podczas gry.

HUD -> Edit Hud Options -> General Setings, jednak w ten sposób filtrowi ostatnich 20k rąk i ograniczeniu limitów (masz możliwość ograniczyć Huda do jednego limitu lub do wszystkich) zostaną poddani także Twoi przeciwnicy.

O ile ograniczenie HUDa do jednego limitu może przyspieszyć jego działanie. To już ograniczenie ilości rąk przy wolniejszym dysku może spowodować bardzo duże opóźnienia w jego wyświetlaniu.

Pozdrawiam.
    • UnknownJoseph
      UnknownJoseph
      Brąz
      na forum od: 22.04.2010 Posty: 5 748

'Stats From Current Cash Stake Only'- to wiem co to jest, jak zaznacze to pokazuje mi ilość rąk według stawek zaznaczonych w filtrze

'Stats From Current Bet Type Only'- czyli to co w filtrze mamy: No limit/ Pot limit/ Fix limit/ NL&PL

'Retrieve Session Stats for Tooltips'- nie rozumie na czym ten filtr polega...

A gdzie mam wpisać, żeby ostatnie 20k handsów było wyfiltrowane?
      'Stats From the last ... hands'???
      w tym czy jak bo nie chce nic zjebać.
    • UnknownJoseph
      UnknownJoseph
      Brąz
      na forum od: 22.04.2010 Posty: 5 748
      up
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj BGawli,

Wybacz za brak odpowiedzi przez weekend.

'Stats From Current Cash Stake Only'- to wiem co to jest, jak zaznacze to pokazuje mi ilość rąk według stawek zaznaczonych w filtrze

'Stats From Current Bet Type Only'- czyli to co w filtrze mamy: No limit/ Pot limit/ Fix limit/ NL&PL

Jest dokładnie tak jak napisałeś.

Jeśli chodzi o 'Retrieve Session Stats for Tooltips' to po najechaniu myszką na daną statystykę otwiera Ci się taki mikro popup w którym masz nazwę tej statystyki, dokładną jej wartość oraz ilość wystąpień. Jeśli zaznaczysz 'Ret...' to w tym mikro popupie będą też informacje o aktualnej sesji Twojego przeciwnika. Jak klikniesz ppm na Huda i zaznaczysz Sesion Stats, to uzyskasz zbliżony efekt dla całego Huda.

A gdzie mam wpisać, żeby ostatnie 20k handsów było wyfiltrowane?
      'Stats From the last ... hands'???

Tak. 0 oznacza "nieskończoność" -> wszystkie rozdania.

Pozdrawiam.