[PT4] hud P*

• casper1011
      casper1011
      Brąz
      na forum od: 26.10.2009 Posty: 184
      Problem pojawia sie na normalnych FR a dokładniej statystyki zawieszają mi sie po paru rozdaniach wygląda to tak jakby import sie zatrzymywał albo nie wyświetla mi po pare hudów różnych graczy w jednym rozdaniu w nastepnym np mam ale przy innych graczach znikają takie losowanko co pare rozdań nie dzieje sie tak odrazu tylko po paru-nastu rozdaniach i tylko na tym konkretnym rodzaju gry na FR zoom wszystko ok turki tez ok

wiecie o co chodzi ?? czy raczej próbować przeinstalować wszystko i zobaczyc czy bedzie ok albo moze usunąć jakąś część bazy danych pozatym czy da się to usunąć do jakiejś konkretnej daty

dzieki pozdrawiam
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj casper1011,

Nie napisałeś nic o konfiguracji swojego komputera, a jest to bardzo ważna kwestia.

Czy Twoja baza danych jest duża? Jeśli tak to dobrym krokiem byłoby właśnie usunięcie części rozdań.

Database -> Purge Hands -> Advanced -> w rubryce Sesion date zaznacz okres z którego chcesz usunąć rozdania.

Warto też przeprowadzić Housekeeping:

Database -> Database management -> Housekeeping -> Vacum and Analyze.

Daj znać czy to pomogło.

Pozdrawiam.
    • casper1011
      casper1011
      Brąz
      zrobione tyroszke przyśpieszyło działanie ale problem FR normalnych został

teraz widze jednak ze wszystko ze statami jest ok jak odpale tylko 1-2 stoły coprawda i tak muli troszke te przeliczenia mozliwe ze to wina kompa ?? 1GB ramu procek intel duo2core 2,33hz na win 7 (nie wiem dokłanie o jakie konfiguracje chodzi powiedzcie co trzeba dopisać ) tylko dziwne bo zoom smiga na 4 stolikach normalnie co z tym robić ?

pozdrawiam
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Hej,

Wybacz za brak odpowiedzi przez weekend.

W przypadku trackerów pokerowych najważniejsze to RAM oraz dysk (jego szybkość, nie pojemność, bo ta prawie zawsze jest dobra).

Sądzę, że problemem jest właśnie brak ramu. Zobacz jego zużycie podczas działania aplikacji. 1GB ramu w zasadzie wystarczy tylko do uruchomienia systemu Windows 7. Ja mam 2GB i Windowsa 7/8 przy uruchomionym poker roomie (w moim przypadku iPoker) oraz PT4 zużycie ramu to ok 1.7-1.9GB.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby dokupienie ramu (najlepiej kość 2GB) lub przejście na Windows XP. Jednak ja preferowałbym to pierwsze rozwiązanie.

Pozdrawiam.
    • casper1011
      casper1011
      Brąz
      wszystko jasne dzieki

pozdrawiam