Witam!!

Jak nakazuje tradycja kilka najciekawszych rak z ostatniego treningu!!

**********ZAGRANIE I*********

MADE HAND AGRESYWNI!!

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)    
Position:
Stack
BB:
$7
MP1:
$3.57
Hero:
$1.70

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (7 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:spade: , Q:heart:
MP1 calls $0.10, 2 folds, CO calls $0.10, Hero raises to $0.60, SB folds, BB calls $0.50, MP1 calls $0.50, CO folds.

Zagrywam As Q standarowo 4*BB+2 limperow daje mi 0.60$ wchodze na flopa niespodziewanie z dwom przeciwnikami!!

Flop: ($1.95) 2:heart: , 6:diamond: , A:club: (3 players)
BB checks, MP1 checks, Hero bets $1.10 (All-In), BB calls $1.10, MP1 folds.

Tutaj trafiam mojego asa i kategorycznie musze zagrac all in bo sytuacja jest taka ze mam przeciw sobie dwoch oponentow ktorzy moga miec calkiem dobre rece bo wolali mnie na flopie a do tego mojs stack jest mniejszy od 150% puli!!

Turn: ($4.15) 5:diamond:
River: ($4.15) 4:club:

Final Pot: $4.15

**********ZAGRANIE II**********

DRAW PO TYM JAK BYLISMY AGRESORAMI NA PF

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)    
Position:
Stack
BU:
$14.06
Hero:
$2

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (6 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with J:heart: , A:heart:
3 folds, BU calls $0.10, Hero raises to $0.50, BB folds, BU calls $0.40.

Czesto pytacie mnie jak to tak do konca jest z tymi drawami kiedy i jak je grac??Odpowiedz jest prosta drawy gramy agresywnie w tedy gdy bylismy wczesniej agresorami (nasza reka powinna miec znaczna sile przebicia a do tego mamy jeszcze draw!!) Tutaj zagrywam zgodnie z shc As J wchodze na flopa z jednym oponentem!!

Flop: ($1.10) 9:heart: , 4:heart: , 4:club: (2 players)
Hero bets $1.50 (All-In), BU folds.

nic nie trafiam przychodzi jednak draw jak zagrac??Jesli byliscie agresorami to draw gramy jak made hand skoro moj stack jest mniejszy od 150'% puli zagrywam odrazu all in!!

Final Pot: $2.60

**********ZAGRANIE III**********

GUTSHOT Pasywnie!!

Position:
Stack
BU:
$9.63
Hero:
$1.95
MP1:
$10.85
MP2:
$13.44
UTG+1:
$9.69
UTG+2:
$11.30

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is BB with 9:heart: , 6:heart:
UTG+1 calls $0.10, UTG+2 calls $0.10, MP1 calls $0.10, MP2 calls $0.10, 2 folds, BU calls $0.10, SB folds, Hero checks.

Tutaj sytuacja z draw po grze z BB bedzie to jednak gutshot o ktory bylem pytany!! wchodze na flopa tylko dzieki temu ze siedzialem na BB!!

Flop: ($0.65) 5:club: , Q:heart: , K:spade: (6 players)
Hero checks, UTG+1 checks, UTG+2 checks, MP1 checks, MP2 checks, BU checks.

tutaj moja sytuacja nie ulega polepszeniu, grram wiec check/fold.

Turn: ($0.65) 7:heart: (6 players)
Hero checks, UTG+1 checks, UTG+2 checks, MP1 checks, MP2 checks, BU checks.

Na turnie dostaje karte ktora wlasnie daje mi gutsot 8 daje mi strita takie uklady niezalezeni czy bylismy agresorami czy nie gramy pasywnie tak wiec zagrywam check/fold!!

River: ($0.65) 8:club: (6 players)
Hero bets $0.50, UTG+1 raises to $1.00, 4 folds, Hero raises to $1.85 (All-In), UTG+1 calls $0.85.

Przychodzi moja 8 zagrywam w granicach puli niespodziewanie dochodzi do re oczywiscie z made hand jak ktos nas przebija zagrywamy all in!!

Final Pot: $4.35

*********ZAGRANIE IV*********

OVER CARDS NA FLOPIE

Position:
Stack
UTG+2:
$8.02
Hero:
$1.90

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is MP2 with 9:spade: , 9:club:
UTG+1 calls $0.10, UTG+2 calls $0.10, MP1 folds, Hero raises to $0.60, 6 folds, UTG+2 calls $0.50.

99 podbijam jak przystalo wychodzi na to ze zagrywam za 0.60$ wchodze na flopa z jednym przeciwnikiem!!

Flop: ($1.45) 5:club: , 4:club: , 2:spade: (2 players)
UTG+2 checks, Hero bets $1.30 (All-In), UTG+2 calls $1.30.

Tutaj okazuje sie ze trzymam overpair kotra klasyfikuje jako made hand i gram agresywnie all in jako ze moj stack jest mniejszy od 150% puli!!

Turn: ($4.05) J:club:
River: ($4.05) 8:heart:

Final Pot: $4.05

**********ZAGRANIE V**********

Reakcja na podbicie za nami na pf!!

Position:
Stack
BB:
$10.89
UTG+1:
$4.50

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is UTG+2 with Q:spade: , Q:club:
UTG folds, UTG+1 calls $0.10, Hero raises to $0.50, 3 folds, CO calls $0.50, 2 folds, BB calls $0.40, UTG+1 raises to $3.00, Hero raises to $2.15 (All-In), CO folds, BB calls $2.50.

Jescze raz jak reagujemy na podbicie za nami na pf, jako ze mam QQ zagrywam 4*BB + za limpera zamna dwie osoby wolaja ale jedna mnie przebija co robic??Oceniam jak wiele zostalo mi na rece a jak wiele wlozylem do stacku na rece zostalo mi 1,65$ a do puli wlozylem 0.50$ daje to 3:1w takim wypadku musze zagrac z QQ all in!!

Flop: ($8.70) T:diamond: , 5:heart: , 9:spade: (2 players)
BB checks, UTG+1 checks.

Turn: ($8.70) 5:diamond: (2 players)
BB bets $0.70, UTG+1 raises to $1.50 (All-In), BB calls $0.80.

River: ($11.70) K:heart:

Final Pot: $11.70

**********PODSUMOWANIE**********

Trening pelen przygod:) :) :) prawy przycisk myszki na nastepny raz bedzie dzialal:) :) :) na cale szczescie do gry nie byl potrzbny!!Ja jeszcze raz dziekuje VictorM za czuwanie nad stolami:) :) :) Zapraszam serdecznie na kolejne treningi pytajcie jak cos jest niejasne!!

Pzdr Magic83