[TS] Tournament Shark - prośba o opinie

• lipiec1
      lipiec1
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 257
      Witam. Mam prośbę o opinie użytkowników oprogramowania Tournament Shark przede wszystkim co do jego stabilności. Chcę wypróbować to narzędzie. PT4 - zachowuje się jak dla mnie niestabilnie. HM jest w sumie ok. Ale , że niejako mam zamiar niebawem podjąć decyzję o "związaniu" się z jednym ze "wspomagaczy" - nie chcę też pominąć tej opcji. Wykorzystanie docelowe to MTT, ale też na pewno SnG 90 - 180. Proszę o opinie osoby które korzystają bądź korzystały z tego oprogramowania. Wszelki sugestie mile widziane. Też odnośnie Huda i jego współpracy z najpopularniejszymi platformami : P* PP Tilt. Dz.
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jeśli chodzi o PokerStars i PartyPoker to TournamentShark działa bezproblemowo i stabilnie. Nie mogę się jednak wypowiedzieć co do jego HUDa. Może warto wziąć triala lub subskrypcję na jeden miesiąc i sprawdzić gruntowanie jego działanie ;)

Pozdrawiam
    • Swist87
      Swist87
      Srebro
      na forum od: 01.02.2009 Posty: 787
      Nie opłaca się w tym momencie kupować TS ponieważ P* wprowadziło opcję opt in a tym samym nie da się już zobaczyć profitu gracza, co gra, itp. Jedyne co widać to % odpadania w różnych fazach turnieju. Kiedyś było to bardzo pomocny program ale po zmianach niestety nie nadaje się do niczego...
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 238
      Na Party działa prawidłowo, na Pokerstars tak jak przedstawił przedmówca, na Ftp wogóle nie działa. Bardzo przydatny program do stg. Nie zamieniłbym go na żadne hudy z pt i hm. Minusem, którym się dopatrzyłem jest niekiedy błędna informacja w rankingu zawodnika względem jego profitu/straty.