[HM2] Wykres z HM2 - prośba o wyjaśnienie

• lipiec1
      lipiec1
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 257
      Witam. Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć ten wykres? JA rozumiem co to Agg po flopie. Tylko ogólnie przy analizie przeciwników - ten w ogólnym znaczeniu wykres . Jek konkretnie odczytać? Ten gracz tutaj jest dla mnie tylko przykładem dla pokazania samego zagadnienia.

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli z lewej na osi to liczba graczy biorących udział w danym rozdaniu... To jak odczytywać całość? Chyba, że coś mylę?

Dziękuję za pomoc.
  • 2 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jak widać na wykresie, przeciwnik wykazuje się największą agresją w potach HU lub z 2 przeciwnikami, np. w rozdaniu gdzie brało udział 7 osób jego agresja była na niskim poziomie.

Ile miałeś rąk na tego przeciwnika?

Pozdrawiam
    • lipiec1
      lipiec1
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 257
      Mała ilość, - bo tak naprawdę nie mam bazy. Do tej pory bawiłęm się tylko w pokera. Mam zamiar ciut inaczej teraz. I w tym przypadku chodzi mi bardziej o to , dlaczego dla 2, 4 itd przeciwników są dwie różne wartości. Tak naprawdę, zaczynam drogę. Uczę się od ok 2 tygodni. I przeglądam sobie m.in. HM-a i jego możliwości. W tym przyp. mediana - w sumie wartość środkowa - nic nam nie mówi. Ale średnia - która jest byłaby czy jest bliska mediany już ma jakiąś wartość. I czy dobrze rozumiem, że St Dv.. to odchylenie standardowe? Ale gubię się przedw szystkim , gdy widzę 2 a nawet 3 różne wartości agresji przy takich samych liczbach oponentów. Dlaczego tak jest - i jak to odczytywać? Bo tego właśnie nie rozumiem. I co to jest "inc." ???

P.S. chyba zaczynam kumać. Ok. Ale Czy dobrze rozumiem te pojęcia? I co to jest "Inc."?