[HM2] filtry

• 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

z ciekawości spytam, po co Ci to?
      Nie ma takiego filtru, więc tylko okrężną drogą by może się dało to wyfiltrować.
      Musiałbyś napisać co grasz, czy to AI preflop, na jakiej ilości BB etc. Innego sposobu nie ma.

Pozdrawiam
    • mardmo
      mardmo
      Brąz
      na forum od: 01.09.2007 Posty: 2 204
      przenioslem sie na ftp i zauwazylem ze juz przynajmniej 5 razy w zwyz na showdownie mialem takie same karty co przeciwnik i wydaje mi sie to nagminnie. na starsach nie przypominam sobie bym remisowal a tutaj na ftp juz po raz kolejny raz wiec stad chcialem sprawdzic ile razy split mial miejsce
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez mardmo
      przenioslem sie na ftp i zauwazylem ze juz przynajmniej 5 razy w zwyz na showdownie mialem takie same karty co przeciwnik i wydaje mi sie to nagminnie. na starsach nie przypominam sobie bym remisowal a tutaj na ftp juz po raz kolejny raz wiec stad chcialem sprawdzic ile razy split mial miejsce
      Szczerze, abyś chciał sprawdzić czy występuję to częściej niż powinno potrzebna by była ogromna próbka ;)

Ale tak, jak wcześniej wspominałem, ciężko będzie wyfiltrować splity.

Pozdrawiam
    • mardmo
      mardmo
      Brąz
      na forum od: 01.09.2007 Posty: 2 204
      Napisane przez salyk
      Napisane przez mardmo
      Szczerze, abyś chciał sprawdzić czy występuję to częściej niż powinno potrzebna by była ogromna próbka ;)

Ale tak, jak wcześniej wspominałem, ciężko będzie wyfiltrować splity.

Pozdrawiam
      jak najbardziej sie z Toba zgadzam jednakze ilosc splitow jest nadwyraz wysoka