[HM2] wylaczenie huda ze stolow holdem

• fessnic
      fessnic
      Brąz
      na forum od: 21.06.2008 Posty: 505
      Witam!
      Czy zna ktos trick na wylaczenie huda ze stolow holdem w HM2?

A chodzi o to, ze gram kilka stolow NLH i kilka omahy. Do holdema uzywam HM1, ale omaha/e mam tylko w postaci OM2+HM2 i chce sie pozbyc huda z "dwojki" dla stolow holdem.

Z gory dzieki
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

HUD Options>Site Options i ustaw przy każdym HUDzie, aby wyświetlał się na jakimś roomie, na którym kompletnie nie grasz. A przy HUDzie, którego używasz do Omahy zaznacz 'Games: Omaha'. Powinno pomóc.

Pozdrawiam
    • fessnic
      fessnic
      Brąz
      Problem w tym, ze "default hud" ma pusto w ramce przez co wyswietla sie zawsze. Nie wiem czy to std czy u mnie blad. Jesli blad to potrzebowalbym wedytowac plik odpowiedzalny za ustawienia w "default hud". Niesteety takowego jeszcze nie znalazlem.
      Probowalem reinstalowac HM2 wraz z czyszczeniem plikow powiazanych i wpisow do rejestru ale nic nie dalo.
      Help!
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez fessnic
      Problem w tym, ze "default hud" ma pusto w ramce przez co wyswietla sie zawsze.
      ?( Nie do końca rozumiem, może jakiś screen?

Ale najpierw spróbuj dla Default > Stat Appearance i odznacz 'Display for Opponents' jeśli zadziała, odznacz też dla Hero.

Możesz również spróbować zrobić tło przeźroczyste ;)
    • fessnic
      fessnic
      Brąz
      Chodzilo o ramke "applied configurations"

Ale problem sam sie rozwiazal po aktualizacji. Tak wiec dziekuje za same checi pomocy. :f_thumbsup: