[HM] potrzebne pliki!!

• flakk
      flakk
      Brąz
      na forum od: 08.11.2010 Posty: 89
      czesc,instalowalem nowy system a dane ktore mialy dla mnie znaczenie wrzucalem na D. Miedzy innymi przegralem pliki z hm aby nie stracic rak oraz przegralem pliki z ft i ps zeby nie stracic oznaczen zawodnkow i notatek. dotychczas mialem hm1 teraz jak juz kompa bede miec czystego to kupuje hm2 i mam pytanie ktore pliki i gdzie muse wleic zeby nowy zaisntalowany przeze mnie hm2 czerpal tez z doswiadczenia wczesniejszej wersji. i ktore pliki z poekrstars i ft czy party skopiowac to nowo zainstalwoanych przeze mnie abym mial kolorki zawodnjow i notatki.
      w ogole pownieniem zaistalwoac hm1 i upgradowac go na 2 czy od razu kupic 2 i w ogole nie interesowac sie starsza wersja.
      dziekuje za pomoc
      pozdrawiam
  • 10 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jakie pliki skopiowałeś z HoldemManagera? Skopiowałeś folder HMArchive? Zrobiłeś backup? Skopiowałeś bazę danych?

Jeśli chodzi o PokerStars, to notatki znajdują się w:
      c:/Users/NAZWA_UZYTKOWNIKA/AppData/Local/PokerStars.EU/ w pliku NAZWA_UŻYTKOWNIKA.xml lub ewentualnie sprawdź katalog PokerStars, czy tam nie ma takiego pliku.

Skopiowałeś ten plik *.xml?

Pozdrawiam
    • flakk
      flakk
      Brąz
      czesc, skopiowoalem postgreSQL i HM archive. nie zrobiulem backupu i nie wiem wlasciiwie co masz na mysli?:) po prostu skopiowalem hmaarchiove i postgre i tyle.
      co do Starow to nie mam takiego pliku w *.eu a katalog pokerstars nie skoiowalem juz nie amm dostepu. zajebicie , rozumiem ze stracilem wszyskei "zabarwienia" i notatki, ta?:)
      pzodrawiam
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Co do tych notatek to trzeba w końcuwysmażyć maila czy nie moga w końcu wszystkich notatek zapisywać bezpośrednio na ich serwerze i byłyby dostępne po zalogowaniu po klienta. Wtedy nie będzię już takich historii ze straconymi notatkami itd
    • flakk
      flakk
      Brąz
      ta, jestem za
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Jeśli skopiowałeś folder HMArchive, to po instalacji HM2 wystarczy zaimportować wszystkie pliki, które się tam znajdują :f_thumbsup:
    • flakk
      flakk
      Brąz
      zaimportowalem i mysakem ze sukces ale co najwyzej polowinczy gdyz jak wlaczylem starsy i gralem moje turnieje to okazuje sie ze na kazdego mam zero rąk:(
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez flakk
      zaimportowalem i mysakem ze sukces ale co najwyzej polowinczy gdyz jak wlaczylem starsy i gralem moje turnieje to okazuje sie ze na kazdego mam zero rąk:(
      HUD Options> wybierz swój HUD > Config Properties > i odznacz 'Use session stats'

Pozdrawiam
    • flakk
      flakk
      Brąz
      dzieki za odpowiedz ale use session stats nie mam zaznaczone..
    • flakk
      flakk
      Brąz
      mysle ze wszsyko jasne. z hmarchove nie wiedziec czemu mam historie tylko z party. genialnie kur...
      wymyslisz cos jescze co tyczy oznaczen graczy? cjhodzi mi o te kloorowanie, ,mega wazne dla mnie. szczerze mowiac nawet nie potrzebowalbym tak bardzo hand hist gdybym mial te oznaczenia. wiedzialbym czy gram z z regiem-jakim-, czy z fishem tak uogolniajaC,
      szlak by to..
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez flakk
      mysle ze wszsyko jasne. z hmarchove nie wiedziec czemu mam historie tylko z party. genialnie kur...
      wymyslisz cos jescze co tyczy oznaczen graczy? cjhodzi mi o te kloorowanie, ,mega wazne dla mnie. szczerze mowiac nawet nie potrzebowalbym tak bardzo hand hist gdybym mial te oznaczenia. wiedzialbym czy gram z z regiem-jakim-, czy z fishem tak uogolniajaC,
      szlak by to..
      Chodzi Ci o AutoRate? Do tego niestety potrzebna jest baza danych.