Dość multitablingu - szansa na wygranie kasy w środku

• tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      Sprawa wygląda tak: mam słabość do multitablingu, od zawsze grałem dużo stołów. Ostatnio to zmieniłem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Ale słabość mnie dopadła i od kilku dni grałem znów więcej stołów. Wczoraj i dziś popłynąłem.

Robię mały chellenge: do końca miesiąca gram na nie więcej niż 8 stołach.

Każdy kto przyłapie mnie na większej liczbie stołów dostanie ode mnie 1 BI na stawkach które gram za każdy stół powyżej 8. Gram na P*. Login: aproximo. Będę grał odblokowany do szukania. Przeważnie gram w godzinach 14-22. Dowodem niech będzie PrintScreen z wyników wyszukiwania.

Powodzenia sobie i Wam.
  • 9 odpowiedzi
    • asdfspam
      asdfspam
      Brąz
      na forum od: 17.02.2009 Posty: 40
      Hahahaha, najs topic już poluje na ciebie :f_biggrin:
    • Strider444
      Strider444
      Brąz
      na forum od: 21.06.2011 Posty: 1 766
      Ale to bez sensu chyba. Przecież im więcej stołów tym większe volume a co za tym idzie zmniejsza się wariancja w long runie, który przy multitablingu jest dużo krótszy.
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      na forum od: 27.01.2010 Posty: 1 540
      Napisane przez Strider444
      Ale to bez sensu chyba. Przecież im więcej stołów tym większe volume a co za tym idzie zmniejsza się wariancja w long runie, który przy multitablingu jest dużo krótszy.
      Z drugiej strony im wiecej stołów tym grasz bardziej automatycznie i tym ciężej zauważyć tendencje niektórych graczy.

Ogólnie wydaje się że najlepiej dobrać ilość stołów patrząc na $ per hour jeśli po dodaniu kolejnego stołu ta wartość spadnie, znaczy że gramy za dużo.

Będę polował ;) , z drugiej strony życzę wytrwałości.

Powodzonka
    • tras
      tras
      Brąz
      Widzę, że znalazło się kilku chętnych.

Dziś grałem trochę przed południem, 6 stołów. Jeszcze dziś powalczę.
    • kolanko1990
      kolanko1990
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 602
      dwa razy sprawdzałem i ciągle masz te 8 włączone X(
    • Lukasz40i4
      Lukasz40i4
      Brąz
      na forum od: 29.07.2009 Posty: 644
      Napisane przez Strider444
      Chyba masz rację.

Dobra, nie będę chujem i wytłumaczę. Mniej stołów ---> większy winrate ---> mniejsze swingi. Poza tym grając mniej stołów rozwijasz się bardziej, bo masz czas, żeby pomyśleć nad rozdaniem, rangami przeciwników i swoim gameplanem, a przy multitablingu często gra się na autopilocie.
    • tras
      tras
      Brąz
      Mała ilość stołów nie pomaga, jak tak dalej pójdzie to pod koniec stycznia nie będę miał złamanego Buy In na NL2 :facepalm:
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 427
      Okrutny downswing.

Musisz robić volume.

• tras
      tras
      Brąz
      Napisane przez sojowyjarz
      Okrutny downswing.

Musisz robić volume.

Chciałbym żeby to był downswing, ale obawiam się że to moja ch****a gra.

Cieszę się tylko, że trzymam się postanowień i nie gram na więcej niż 8 stołach.