[PT4] PT4 statystuki z danej pozycji

• gangamamur
      gangamamur
      Brąz
      na forum od: 23.12.2009 Posty: 78
      Mam pytanie odonośnie Poker Tracker 4. Czy da się tak zrobić aby w hudzie wyświetlały nam statystki z danej pozycji której siedzi właśnie gracz? Tzn. mam na myśli tak aby np. wyświetlało mi się VPIP i PFR total a pod spodem VPIP i PFR z pozycji na której siedzi gracz.
  • 3 odpowiedzi
    • raven112233
      raven112233
      Brąz
      na forum od: 07.02.2012 Posty: 663
      Po prawej stronie w 'tabelce', w której ustawiasz kolory, masz niżej 'position' i tam wybierasz dla jakiej pozycji ma być ustawiony VPIP lub PFR.
    • gangamamur
      gangamamur
      Brąz
      na forum od: 23.12.2009 Posty: 78
      To widziałem. Ale czy da się tak zrobić żeby pokazywało mi z tej pozycji na której aktualnie siedzi przeciwnik? Bo ta opcja z tego co rozumiem będzie na zasadzie np. jak zaznaczyłem że ma być z BB to nie ważne gdzie będzie siedział przeciwnik zawsze statystyki będą z BB.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

niestety póki co PT4 ( i chyba żaden inny tracker) nie posiada takiej możliwości. Tak na prawdę byłoby to technicznie ciężkie do wykonania, ponieważ tracker nie ma informacji o obecnej sytuacji na stole, a jedynie bazuje na podstawie historii rozdań. Mógłby tylko zgadywać, kto jest obecnie na której pozycji, jednak byłoby to często niezwykle mało efektywne.

Pozdrawiam.