[PT4] Zwiecha przy próbie purgowania rąk

• grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      na forum od: 16.09.2007 Posty: 1 103
      Kiedy próbuję wypurge'ować ręce PT 4 się zawiesza. Przechodzi w stan "brak odpowiedzi" i nic poza zamknięciem procesu nie jest w stanie mu pomóc. Kończy mi się powoli miejsce na dysku, wiec jakoś muszę te ręcę wypurgować. Macie pomysł, na naprawę usterki? Miał ktoś coś takiego wcześniej?
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj grzesiek,

Trochę ciężko powiedzieć co może być problemem, nie mając żadnych informacji o nim...

Niedawno na forum był identyczny temat: zawiecha podczas purge hands.

Zobacz czy sugestie tam zawarte będą dla Ciebie pomocne. Daj znać jeśli uda Ci się rozwiązać problem/lub jeśli się nie uda.

Dużą masz bazę?

Pozdrawiam.
    • grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      Spróbowałem usunąć sesje które grałem pojedynczo i jest ok. Problem pojawia się gdy próbuję usunąć ręce "observed only", baza jest dosyć duża, bo kupowana w serwisie, więc spokojnie 5kk+. Można to niby robić mniejszymi partiami, ale nie pamiętam do końca w jakie dni wrzucałem te bazy (nie robię tego codziennie). Jest np jakaś historia "importu rąk", aby wiedzieć jak ustawić to purgowanie? Ewentualnie jakiś inny, dobry sposób na zmienszenie ilości observed hands purgowanych na raz?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Czyli jednak działa wersja z usuwaniem mniejszych paczek :] , do tej pory nikt tego nie potwierdził, a ja nie miałem z tym jeszcze problemu, też kupiłem HH.

Nie musisz raczej usuwać pojedynczych sesji, spróbuj od zaznaczenia np. 2 tygodni, później poprzednich 2 tygodni itd.

Warto byłoby przeprowadzić porządkowanie bazy:
      Database -> Database Managment -> Housekeeping -> Vacum & Analyze, z tego co wiem nie jest to konieczne ale warto spróbować.

Jeśli kupiłeś bazę to masz prawdopodobnie w jakimś mailu napisany okres "ważności" tej historii.

Pozdrawiam.
    • grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      no niestety, nawet przy wybraniu tylko 1 dnia (najmniejsza możliwa ilość), przy wyborze "observed only" PT się wiesza. Problem jest w tym, że to właśnie na usunięciu kupionych i zimportowanych rąk zależy mi najbardziej ;/. Jakieś dalsze sugestie?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Ciężko mi tu coś doradzić.

Możliwe, że rozdania te zostały już usunięte. Zobacz ile waży Twoja baza.

Przeprowadziłeś "porządkowanie" bazy, przed usuwaniem rozdań, o czym wspomniałem w poprzednim poście.

Jeśli chcesz ograniczyć rozmiar bazy to zajrzyj do FAQ & poradniki czyli przeczytaj zanim założysz temat w tym dziale -> 10 punkt.

Jeśli to nadal nie pomoże to pozostaje tylko kontakt z supportem Poker Trackera.

Poker Tracker - kontakt

Jeśli znajdziesz rozwiązanie to daj znać.

Pozdrawiam.