[HM2] HM2, Wykres po formacie

• gregor81
      gregor81
      Brąz
      na forum od: 30.09.2010 Posty: 167
      Sformatowałem dysk (wcześniej skopiowałem staty z 350 turków), od nowa zainstalowałem HM2 i zaimportowałem do niego z folderu poprzednie statystyki i jest problem w tym, że kiedy wchodzę w Reports to w zakładce Tournaments Winnings Graph wykres jest masakrycznie do bani. Poprzednio kończyłem na plusie około 500$, wykres fajnie wyglądał, teraz jest masakra, przez ponad 200 turków drabinka w dół, kończąc na minusie 150$. Co jest z ty grane? jakaś masakra, help
  • 10 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

co to znaczy skopiowałem staty z 350 turków?
      Jeśli dobrze rozumiem, to wykres wyglądał na plus 500$, a po przeniesieniu go do nowej bazy jest jakieś -150$?

Pozdrawiam
    • gregor81
      gregor81
      Brąz
      Musiałem sformatować dysk w laptopie bo cały windows padł, na szczęście przed formatem udało mi się skopiować HM2Archive na drugą partycje, po sformatowaniu i nowej instalacji HM2 zaimportowałem statystyki z folderu z drugiej partycji.
      Nie wiem co się stało ale napewno coś jest nie tak, wykres jakby nie mój był, nie wiem o co chodzi, a chciałbym wiedzieć bo nie wiem czy może statystyki są uszkodzone i muszę wszystko skasować czy co. Dzięki
    • salyk
      salyk
      Brąz
      A czy wybrałeś swój nick?
      Nad settings czy widnieje Twój nick?
      A może wcześniej miałeś alias stworzony z kilku roomów?
    • gregor81
      gregor81
      Brąz
      tak, jest mój nick nad SETTING, gram praktycznie tylko na starsach więc statystyki są tylko z tego roomu
      Czemu wykres jest zupełnie inny niż był? Jak to zmienić i czy możliwe że statystyki poszczególnych graczy też się porypały?
      Zaimportowane statystyki z folderu powinny chyba być na C:\HM2Archive prawda? A kurcze tam nic nie ma. W Import History jest że importowałem 412 files, czemu więc nic nie ma w C:\HM2Archive ? Gdzie to się wogle podziało?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez gregor81
      Czemu wykres jest zupełnie inny niż był? Jak to zmienić i czy możliwe że statystyki poszczególnych graczy też się porypały?
      Nie wiem czemu tak jest, próbuję do tego dojść, ale to jest dość dziwne.. Sprawdź kilka turniejów ręcznie i zobacz jak się wyniki zapisywały, czy jest zawsze jest na minus? Może będziesz pamiętał jakieś turnieje i sprawdź czy wyniki są takie jakie były.

Napisane przez gregor81
      Zaimportowane statystyki z folderu powinny chyba być na C:\HM2Archive prawda? A kurcze tam nic nie ma. W Import History jest że importowałem 412 files, czemu więc nic nie ma w C:\HM2Archive ? Gdzie to się wogle podziało?
      Niekoniecznie tam muszą być, pliki w HM2Archive to są pliki, które są automatycznie importowane z folderów danego roomu, aczkolwiek powinny.

Spróbuj jeszcze raz zaimportować te pliki, ewentualnie wrzuć je do folderu autoimportu z PokerStars i sprawdź czy to coś pomoże.

Masz tam pliki zaczynające się od "HHxxx", ale czy masz też te "TSxxx"?
    • gregor81
      gregor81
      Brąz
      Nie znalazłem plików TSxxx, są tylko HHxxx
      Zaimportowałem drugi raz i jest to samo.
      Jeżeli po zaimportowaniu nie ma statystyk na C:\HM2Archive to gdzie je znajdę?
      Jak mogę skasować wszystkie zaimportowane statystyki do HM2, tak żeby nic nie było w HM2?
      Czy HM2 kasuje jakieś "stare" statystyki z danego turnieju? Tzn cały plik z danego turnieju?
      Dzięki za pomoc salyk, pozdro
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez gregor81
      Nie znalazłem plików TSxxx, są tylko HHxxx
      Zaimportowałem drugi raz i jest to samo.
      Jeżeli po zaimportowaniu nie ma statystyk na C:\HM2Archive to gdzie je znajdę?
      Jak mogę skasować wszystkie zaimportowane statystyki do HM2, tak żeby nic nie było w HM2?
      Czy HM2 kasuje jakieś "stare" statystyki z danego turnieju? Tzn cały plik z danego turnieju?
      Dzięki za pomoc salyk, pozdro
      Jeśli nie masz plików TSxx, to wyniki Ci się poprawnie nie wyświetlą, ponieważ te pliki zawierały informację o zajętych przez Ciebie miejscach.
      To był pliki pochodzące stąd:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/642/Poker+Stars+Setup#Tourney%20Summary

Bez tego nie uzyskasz wyników. Gdybyś natomiast zrobił backup, a potem restore, to wszystko powinno działać normalnie.

Jeśli chcesz skasować wyniki, to najlepiej usuń już całą bazę i załóż nową :f_thumbsup:
    • gregor81
      gregor81
      Brąz
      Odinstalowałem HM2 z dysku i zainstalowałem od nowa, myślałem że wszystko się skasuje, a on sam przywrócił stare wyniki, statystyki czy jak to nazwać. Jak się tego pozbyć....
      Czy to ma może coś wspólnego z PostgreSQL?
      Szczerze nie mam pojęcia, cięki jestem z informatyki...

Dzięki
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez gregor81
      Odinstalowałem HM2 z dysku i zainstalowałem od nowa, myślałem że wszystko się skasuje, a on sam przywrócił stare wyniki, statystyki czy jak to nazwać. Jak się tego pozbyć....
      Czy to ma może coś wspólnego z PostgreSQL?
      Szczerze nie mam pojęcia, cięki jestem z informatyki...

Dzięki
      Usuwanie HM2 nic tutaj nie da, musisz usunąć bazę danych.
      http://faq.holdemmanager.com/questions/75/Create+%7B47%7D+Delete+Database
    • gregor81
      gregor81
      Brąz
      Działa !!!
      Dzięki salyk, pozdro