[PT4] filtry rąk i inne

• TOMKX
      TOMKX
      Brąz
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 1 393
      1. Czy jest możliwość filtrowania rąk wg. ilości graczy na stoliku ?

2. Jak wyświetlić swoje statystyki w replayerze ze wszystkich rozegranych rąk, domyślnie jest, że wyświetla staty tylko z tego stolika co była rogrywana ręka.

3. Jest gdzieś do pobrania popoup jak domyślny w HM1, jeśli tak to jak go zaimportowac i ustawić w PT4?
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 602
      Witaj TOMKX,

Ad1.
      View Stats -> More Filters -> Hand Details -> Number of Players -> Players Dealt Into Hand -> wybierasz ile ma być graczy :) (ten suwak off/on tylko ustaw) -> Add to Filter -> Save(...) i masz odfiltrowywane rozdania.

Ad2.
      W replayerze zaznacz Options -> Show Hero Lifetime Stats

Ad3.
      Pod tym linkiem: PT4 lista HUDów, poszukaj popupu nazwanego HM_Popup, lub ściągnij HUDa aldon7 (jego twórcą jest użytkownik z naszego forum o tym samym nicku :] ). W Hudzie aldon7 po kliknięciu VPIP otrzymasz Huda z HM1.
      Żeby go zaimportować musisz go pobrać i otworzyć w PT4 (File -> Import Hud profile).

Pozdrawiam.
    • TOMKX
      TOMKX
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Witaj TOMKX,

Ad1.
      View Stats -> More Filters -> Hand Details -> Number of Players -> Players Dealt Into Hand -> wybierasz ile ma być graczy :) (ten suwak off/on tylko ustaw) -> Add to Filter -> Save(...) i masz odfiltrowywane rozdania..
      dzieki za odpowiedzi, ale w tym pytaniu nie wyraziłem sie precyzyjnie
      miałem na mysli filtrowanie rąk ale w trakcie samej gry, by program np: nie zliczał nam rak ktore gramy na stole 2,3 osobowym
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 602
      Na jakiej podstawie twierdzisz, że PT4 nie zliczał rąk gdy grałeś na skróconym stole?

HUDa możesz filtrować po ilości osób przy stoliku:

HUD -> Hud Options Configuration -> General Settings i tam masz taką część nazwaną Numbers of Players Filtered możesz ustawiać filtry ze względu na ilość osób przy stoliku. Jeśli nic tam nie masz to HUD powinien zawierać wszystkie rozdania.

Pozdrawiam.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

aby osiągną takie filtrowanie w HUDzie, wejdź w menu Hud -> Edit Hud Options.
      W okienku, które się pojawi będziesz miał opcję Number of Players Filtered. To jest opcja, której szukasz. ;)

Dla przykładu możesz ustawić przedziały 1-3,4-6,7-10.
      Jeśli grasz 6max i nie chcesz, że pokazywało się statystyki z rozdań, gdzie było 2-3 graczy, to w tym przykładzie będą one właśnie odfiltrowane. Zostaną tylko z rozdań gdzie było 4-6 graczy.

Pozdrawiam.

Eh, drugi... :D
    • TOMKX
      TOMKX
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Na jakiej podstawie twierdzisz, że PT4 nie zliczał rąk gdy grałeś na skróconym stole?
      Musze popracowac nad precyzja wypowiedzi
      PT4 zlicza ręce wszystkie.

Ja po prostu chciałem by rozdzielał je w zaleznosci od liczby aktualnych graczy na stole, np:
      mam 3 graczy łącznie to chce by wyswietlał staty jak grają gdy liczba graczy przy stole jest od 1-3.
      mam 5 to chce by pokazywal staty jak graja gdy na stole siedzi 4-6

cos jak w turniejach, ze staty pokazuje w zaleznosci ile bb ma gracz w stacku bo wtedy np: szerzej pushuje

twój poprzedni post mi pomógł i dodalem sobie opcje:
      1-3
      3-4
      4-6

mysle, ze bedzie dobrze, dzieki za pomoc :sdrink