[inne] Sidekick,problem ze zmianą loginu.

• pawelksg13
      pawelksg13
      Brąz
      na forum od: 04.11.2011 Posty: 282
      Witam.Mam nastepujący problem. Kiedys pobrałem Sidekicka i zarejestrowałem na jakis tam nick,ktory nie był kompatybilny ze zadnym z moich pokerowych platform. Nawet nie zaczałem tego programu uzywac i po pewnym czasie go odinstalowałem. Naszła mnie mysl zeby go teraz zainstalowac i w koncu zaczac z niego korzystac,ale juz z jakiegos normalnego nicku(kompatiblinego z moim pokerroomem w tym przypadku P*). Jest jeden problem gdy pobieram Sidekicka i go instaluje to wciaz jestem zalogowany na ten stary nick(nieaktualny) i nie wiem jak sie przełączyc na nowy nick. Tak sie dzieje cały czas gdy chce odinstalowac i zainstalowac od nowa program i nie wiem jak sie z tym uporać. Prosze o pomoc i pozdrawiam.
  • 2 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć pawelksg13,

Dzieje się tak, ponieważ mimo odinstalowania SideKick'a pozostają jeszcze pliki konfiguracyjne.

Odinstaluj SideKick z Panelu Sterowania, a następnie usuń wszystkie po nim pozostałości.

Aby to zrobić:
      W zależności od systemu musisz wejść przez Uruchom do
      %LOCALAPPDATA%\PokerStrategy.com

lub w Windows XP
      %userprofile%\Local Settings\Application Data\PokerStrategy.com

i usunąć wszystko co tam jest, a następnie ponownie zainstalować SideKick'a. Wtedy powinieneś móc na nowo wpisać login z PokerStrategy.com

Pozdrawiam
    • pawelksg13
      pawelksg13
      Brąz
      na forum od: 04.11.2011 Posty: 282
      dzieki wielkie za pomoc :)