[HM2] Brak HUDa na speed pokerze

• ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      HM2 nie pokazuje mi statystyk na szybkim pokerze tj zoom oraz fastforward.
      Ręce są importowane. Próbowałem uruchomić room oraz hm2 jako administrator. Użycie table findera nie pomogło tj statystyki niby sie pojawiły ale zupełnie nie te. Skopiowałem plicki z folderu backup. Reinstall hm2 też nie pomógł. Dodam, że pt4 działa, ale dla mnie to syf.

ps. gdzie moge ustawić na p* dealer says everything? szukałem chyba z pół godziny..
  • 6 odpowiedzi
    • siadejpan
      siadejpan
      Brąz
      na forum od: 28.05.2008 Posty: 388
      wydaje mi sie ze to w ogole nie powinno dzialac. Na HM statystyki laduja sie dopiero po rozegraniu pierwszej reki i imporcie jej, a nie w trakcie jej trwania. Na speedzie, gra sie tylko jedna reke na stoliku, wiec implikuje to niemoznosc jej wyswietlenia. CND :fuckyeah
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      no teoretycznie, ale już dawno programy zostały przystosowane i normalnie wyświetlają statystyki.

edit@up: pt4 również nie działa (działa tylko na ff) tzn wyświetlają sie statystyki ale jakieś nie te albo sie nie zmieniaja itp - myśle że z tym sobie jeszcze poradze, bardziej potrzebuje pomocy z HM2
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj

Próbowałeś tego?
      - How to setup HM2 to run with Poker Stars Zoom Tables (chociaż sądząc po ocenach przydatności tej porady...)

Jeśli chodzi o Dealera:

If dealer chat is blocked, click the chip tray on the table and update the 'Dealer Messages' option from 'Silent' to 'Normal' or 'Everything.'

Pozdrawiam
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      na forum od: 15.02.2008 Posty: 822
      u mnie też dzisiaj przestał działać hud na zoomie, na zwykłych wszystko idealnie, wczoraj zoom też idealnie a dzisiaj tylko waiting for hands i tyle widzę na zoom. dziwne

a czy wam działa teraz hud na zoom ?
    • IBringJinX
      IBringJinX
      Brąz
      na forum od: 17.10.2010 Posty: 103
      Hej, mi też wczoraj przestał działać na zoomie :/ jak macie pomysły co zrobić to piszcie, albo jak rozwiążecie problem.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez IBringJinX
      Hej, mi też wczoraj przestał działać na zoomie :/ jak macie pomysły co zrobić to piszcie, albo jak rozwiążecie problem.
      Odpowiedziałem już w Twoim wątku:
      Brak stat. Pilne

Pozdrawiam