[PT4] Licencja PT4

• lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      na forum od: 17.03.2009 Posty: 206
      Niedawno miałem instalowany nowy system w kompie, a los chciał że PT miałem zainstalowanego na tym samym dysku. Przy instalacji trackera na nowo musiałem wpisać klucz licencyjny, a teraz prawdopodobnie bedę musiał sprawić sobie nowego kompa. Czy będę musiał kupić nową licencję bo z tego co kiedyś czytałem 1 klucz można wykorzystać 2 razy? Orientuje się ktoś?
  • 4 odpowiedzi
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      mozna wykorzystawac dwa razy jednocześnie (dwa urządzenia) jeżeli chcesz użyć "trzeci" raz to musisz zresteowac kod .
      Nie wiem gdzie się to robi - zobacz w swoim profilu na Pokertracker albo napisz do ich supportu
      może ktoś inny wie ale na raczej napewno nie trzeba kupowac kolejnej licecncji

P.S. jak znajdziesz to napisz gdzie bo w sumie też juz mam zblokowany klucz
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 307
      a nie jedna licencja na 2 komputery ?)
      tak jest na 100% dla HM i obstawiam ze PT pozwala podobnie
      wiec spokojnie mozesz zmieniac kompa i przenosic licencje
      w przypadku HM wiaze sie to ze zresetowaniem przypisania licencji na koncie uzytkownika
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Mnie PT3 przy instalacji na 3 komputerze zapytał, czy chcę deaktywować licencję na pierwszym. Nie wiem czy podobnie jest w przypadku PT4, bo tego jeszcze na 3 komputerach nie instalowałem :) Niemniej, logując się na stronę PT na swoje konto, również można operować na licencjach

Pozdrawiam
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      na forum od: 17.03.2009 Posty: 206
      Nie było problemu z wpisaniem po raz 3 kodu na nowym systemie. Ale mam za to problem z hudem bo kur... znowu mi nie wyświetla. Ręce zbiera, język mam ustawiony, wszystko działa oprócz huda. chodzi o Party. Co robić? ?(