[PT4] brak huda przy wszystkich graczach SPEED POKER

• skylookx
      skylookx
      Brąz
      na forum od: 30.11.2010 Posty: 580
      Witam,
      Jak w temacie,gram na sieci ipoker i hud nie pokazuje mi sie zarowno przy moim nicku jak i przy polowe graczy przy stole , prosil bym o pomoc :)

i druga rzecz zauwazylem ze zostaje auto przypisany do miejsca ktore nie jest dla moich oczu wygodne, po zmianie na inne i tak automatycznie w nastepnej rece zostaje przerzucony na ostatnio pozycje.

Prosze o pomoc :sdrink
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Witaj skylookx,

Kilka podstawowych pytań:

W jakim języku masz klienta pokerowego?
      Czy podczas gry po kliknięciu przycisku Get Hands While Plaing rozdania się importują?
      Jaką masz wersję PT4?

W sieci iPoker możliwe jest ustawienie tylko jednego miejsca przy którym siedzisz. Musisz mieć zaznaczoną opcję Auto Center. Tą samą opcję ustaw w opcjach sieci iPoker w PT4. Będziesz wtedy zawsze na pozycje w prawym dolnym rogu (nie da się tego zmienić).

Pozdrawiam.
    • skylookx
      skylookx
      Brąz
      na forum od: 30.11.2010 Posty: 580
      czesc dziekuje za odpowiedz,
      tak klient jest w jezyku angielskim, get hands while playing tak jest klikniete.
      moze nie do konca dobrze opisalem problem ale przy grze 6handed pokazuje mi staty tylko przy 3 graczach i niema znaczenie czy mam na nich jakies rece czy tez nie.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Wersję Poker Trackera możesz sprawdzić wchodząc w:
      Help -> About

Aktualnie najnowszą wersja jest 4.05.9 beta. Warto mieć zainstalowaną zawsze najnowszą wersję.

Jeśli jesteś pewny, że na graczy dla których nie wyświetlił się HUD masz ręce to możliwe, że masz ustawioną minimalną ilość rozdań potrzebną do wyświetlenia HUDa:
      Hud -> Edit Hud Options -> Minimum Hands Required

Jeśli Twoja baza danych jest duża (nie tylko rozdania ze Speeda) to warto ja "uporządkować":
      Database -> Database Management -> Housekeeping -> Vacuum & Analyze

Daj znać jeśli problem się rozwiąże.

Pozdrawiam.