[HM2] PILNE. HM2 HUD w MTT

• DjRobi4u
      DjRobi4u
      Brąz
      na forum od: 02.06.2010 Posty: 131
      Witam,
      Dziś przestał mi poprawnie działać HUD w MTT. Gram właśnie Sunday Special, a pełne staty mam tylko na 2 graczy z 9. Jedyne co dzis zmienilem to utworzylem nowy profil w HUD dla MTT, ale w innym profilu też dziala niewlasciwie.
      Głowny objaw: 2 dwoch graczy ma 63 ręce, na siebie 26, na pozstałych 0 albo 1...
      Proszę o pomoc!

Dodam, że to Titan Poker, a na cash HUD smiga.
  • 5 odpowiedzi
    • DjRobi4u
      DjRobi4u
      Brąz
      Jeszcze w przerwie zrestartowalem lapka, titan znowu się updatował... i nie może się połączyć!! no jaki pech!! Sorry za spam, ale się wkurzam! :p
    • DjRobi4u
      DjRobi4u
      Brąz
      Co ciekawe 2h później zacząłem grac 2k€ Freeroll i miałem wszystkie info poprawnie wyświetlane...
      Czy w takim grubym turnieju są jakieś ograniczenia albo gracze jakoś blokują zbieranie info o sobie?? Czy o co chodzi?

Tak czy siak sporo nerwów mnie to kosztowało i odpadłem dość daleko od bublla...
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

przyczyn może być bardzo dużo ;)
      Czy masz soft w języku angielskim? Czy używasz firewalla/antyvirusa?

Pozdrawiam
    • DjRobi4u
      DjRobi4u
      Brąz
      Soft w języku angielskim.
      A drugie to zbyt osobiste pytanie! :p

Może problem w tym, że mam wersję HM2 small stackes? Ale czy to ma przełożenie na MTT? Poza tym jak grałem kiedyś turniej za 109$ było ok.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez DjRobi4u
      Może problem w tym, że mam wersję HM2 small stackes? Ale czy to ma przełożenie na MTT? Poza tym jak grałem kiedyś turniej za 109$ było ok.
      Wersja small stakes obsługuje turki do 22$ wpisowego, więc to na pewno to ;)
      A czemu działał w turnieju za 109$? Bug, przypadek ;)