[TS] usuwanie z waiting listy po osiągnięciu limitu otwartych stołów

• 00471
      00471
      Brąz
      na forum od: 30.03.2011 Posty: 2 590
      Jak w temacie.

Chciałbym grać non-stop na np. 6 stolikach. Chciałbym, by TST automatycznie dołączał się do stołów, gdy mam otwartych mniej niż 6 stolików i nie dołączał się, gdy mam 6 lub więcej.

Czy da się to ustawić? Obecnie mam to ustawione w ten sposób i niestety nie wiem za bardzo jak to ugryźć.

• 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj 00471,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Nie jestem specjalista w kwestii TableScanTurbo, jednak ostatnio zacząłem z nim grać i miałem podobne założenia do Twoich. Jednak gdy porównałem swoje ustawienia z Twoimi to różnią się tylko ilością stołów 6/9.

Czy na Twoim poker roomie nie działają te ustawienia?

Zauważ, że do części stolików TableScan mógł się zarejestrować zanim uruchomiło Ci się 6 stołów i dlatego jesteś na liście oczekujących mimo że chciałeś zarejestrować się tylko do 6.

Dodatkowo jeśli korzystasz z jakiś filtrów w poker roomie np. avg pot, to część stołów może "zniknąć z widoku" TebleScana i dlatego dokłada kolejne (nie wiem w jaki sposób liczone są otwarte stoły, bo dla programu nie zawsze jest to "oczywiste").

Pozdrawiam.
    • 00471
      00471
      Brąz
      na forum od: 30.03.2011 Posty: 2 590
      Hehe, tak to spadło, że już nie zauważyłem odpowiedzi ;)

Nah, te ustawienia mi nie działają. Rzeczy, które proponujesz również nie mają zastosowania. Rozmawiałem również z pewnym doświadczonym graczem o tym i on też używa tej samej metody, co ja obecnie - czyli dodaje się do pierdyliarda stolików i później sobie wybiera najlepsze. I guess that's just the way it works.