[PT3] Brak huda na bwin

• Arth21
      Arth21
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 246
      witam,
      mam problem z hudem na bwinie, mianowicie nie wyświetla się po formacie kompa. Wcześniej działał poprawnie. Wczoraj zrobiłem format, ściągnałem najnowszą wersję i lipa. Pomyślałem, że ściągnę wersję, którą miałem przed formatem, jednak problem w obu jest ten sam. Importuje ręce, ale nie wyświetla statystyk. Soft po ang, najpierw uruchamiam pt3, później dopiero bwin, wszystko jest skonfigurowane jak wcześniej, nawet sprawdzałem z filmikiem instruktażowym w dziale wideo. Jedyne co mnie dziwi, to że importuje ręce, ale w postaci jednego pliku 'nazwa stołu.txt', a wydawało mi się że wcześniej ten plik był powtarzany jakby z każdym rozdaniem, ale może mi się wydaje...

teraz jeszcze zuważyłem, że mimo importowania rąk nie ma żadnych danych w zakładce 'texas holdem', wyników sesji itd.
  • 2 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Co do HUDa, upewnij, ze automatyczny start jest zaznaczony

Co do wyników, musisz po reinstalacji ponownie wpisać w okienku Settings swój nick

Pozdrawiam
    • Arth21
      Arth21
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 246
      Jednak pomyłka, nie improtuje mi rąk, źle spojrzałem, bo to poporstu były załadowane stoły, a rąk niestety nie importuje, jedynie wyświetlone są nazwy stołów.txt (w tym okienku importu). Co mnie zastanawia mam zaimportowane 3 minuty gry z wczoraj, mimo, że grałem wiele dłużej, więc nie mam pojęcia co jest nie tak. Auto import zaznaczony jest, dopiero dziś jak uruchomiłem pt3 i zobaczyłem, że są załadowane jakieś dane to wpisałem swój nick name, wcześniej nie mogłem, bo nie było danych żadnych, i swoją drogą przy wpisywaniu nicku swojego, pojawia mi się "party gaming" jedynie do wyboru, a import rąk z bwin, jest możliwy przy wyborze softu sieci ongame, jak chciałem skonfigurować party gaming i wskazywałem folder bwin jako docelowy, wysyakiwał jakiś komunikat i nie dało rady tak zrobić.

PROBLEM ROZWIĄZANY!!!

Usunałem soft, postgresql, zainstalowałem od nowa i folder bwin oznaczyłem jako należący do sieci partygaming (wcześniej nie mogłem tego zrobić).