[TN] Hotkeye w TN/Betpocie

• Bolsenpl
      Bolsenpl
      Brąz
      na forum od: 25.03.2011 Posty: 730
      Witam.

Ściągnałem wersję demo Betpot (odpowiednik Table Ninja) na iPokera i zwracam się z prośbą o pomoc, z podpowiedzią jak poustawiać standardowe podbicia, na jakich klawiszach najwygodniej oraz jak uwzględnić limperów itp.

Gram FR 12-16 stołów, standardowe przebicie preflop to 3,5bb; na CO 3bb, na D 2,5bb; na SB 3bb
      flop chciałbym mieć do wyboru 50%, 66%, 75%, 100%
      turn 50%, 66, 75, 100
      river 50, 66, 75, 100

nie wiem czy o czymś nie zapomniałem, ale mam nadzieję, że ktoś podpowie.

Pzdr. :fdrink
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 530
      Witaj Bolsenpl,

Wybacz za brak odpowiedzi. Obawiam się, że Betpot nie jest popularnym programem i chyba żaden z moderatorów z niego nie korzysta. Ja go tylko raz jako ciekawostkę uruchomiłem, jednak mi nie jest on potrzebny.

Czy nadal masz problem z Betpotem?

Pamiętam, że można było przypisać skróty klawiszowe do myszki. Standardowy podbicie u mnie wynosiło 3bb + 1bb za limpera i tego ja nie zmieniałem.
      Po flopie standardowe podbicie wynosiło 66%, strzałki na myszce znajdujące się pod kciukiem można ustawić odpowiednio na 50% i 75%, a środkowy przycisk myszy na 100%. Wykorzystując samą mysz moim zdaniem znacząco przyspieszamy akcję.

Są to jednak bardzo indywidualne ustawienia i każdy może mieć na ten temat inne zdanie.

Pozdrawiam.