[PT3] Hud przestał działać

• Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 910
      Witam,

Korzystałem już wcześniej z Pokertrackera grając w sieci Ongame i program działał znakomicie. Natomiast po przeniesieniu się na William Hill zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Podczas 1-szej sesji HUD pojawiał się wybiórczo przy stolikach (np. miałem odpalone 4 Sng, a HUD był tylko na jednym), myślałem, że to chwilowe, ale przy następnym uruchomieniu softu HUD przestał się w ogóle pokazywać. W międzyczasie próbowałem tylko ustawić go, aby pojawiał się przy odpowiednich graczach na stole, za pomocą opcji opcji auto-center w sofcie, jak i trackerze.
      Próbowałem uruchomić HUDa na Party, gdzie też mi śmigał, ale również bezskutecznie. Teraz w zasadzie w ogóle nie importuje mi rąk, turniejów, mimo że ikonka wskazuje jakby import się odbywał. Folder hh wskazany w programie jest prawidłowy, jest tam już masa turniejów, a Pokertracker widzi tylko te pierwsze 4. Opcja manual import też przestała działać (dałem sobie spokój jak po 10min. był nadal 1 plik z 17, choć próbowałem jeszcze kilkukrotnie). I programu nie można normalnie wyłączyć tylko poprzez menagera zadań. Soft of course in English, tracker najnowsza wersja beta.
      Mój nick ustawiony. Opcja auto-import zaznaczona, w ogóle to wygląda jakby program importował te turnieje, ale tego w rzeczywistości nie robi.

Wkleję zrzut ekranu, może ktoś, coś z tego wyczyta:
      [img][IMG]https://img442.imageshack.us/img442/293/hudniedziala.jpg[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Jakby coś nie działało to jeszcze dodam ten link:
      http://img442.imageshack.us/img442/293/hudniedziala.jpg

Please help.
  • 6 odpowiedzi
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      Nikt nie ma żadnych pomysłów? Trackera i softa odpalam jako administrator, gram SnG. Re-instalowałem najnowszą wersję pokertrackera, podczas usuwania padło pytanie czy zachować konfiguracje i zostawiłem, nie pomogło.
      Zostaje opcja usunięcia wraz z tymi konfiguracjami, ale niewiadomo czy to zda rezultat, a to też trochę zachodu, żeby wszystko od nowa poustawiać.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 931
      Hej Zbiru,

Spróbuj przekopiować zalegające pliki z rękami w inne miejsce i zostawić te foldery do auto-importu puste. A następnie sprawdź czy przy rozgrywaniu nowych turniejów HUD zacznie się pojawiać.

Pozdrawiam
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      Dzięki spinek za odpowiedź, pomogło! HUD działa, ale... Znowu jak ustawiłem auto-center w sofcie i w trackerze to HUD przestał działać. Więc na nowo wyczyściłem te foldery, aby chodził, niestety muszę sobie odpuścić opcję auto-center. Trochę do kitu, bo muszę przestawiać HUDa pod określonych graczy, co jest zdeka uciążliwe. Czy da się coś zrobić, aby działało normalnie?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

Coś tu działa nie tak. Po skończonym turnieju i zamknięciu PT3 pliki powinny zostać automatycznie przeniesione do folderu C:/Program Files/PokerTracker 3 /Processed
      Skoro tak się nie dzieje to coś jest nie tak. Nie masz czasem dodanego folderu C:/Program Files/PokerTracker 3 /Processed do Auto Import?

Pozdrawiam
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      Jak wyczyściłem ponownie folder history i nie zaznaczałem opcji auto-center w sofcie i PT3 to HUD pojawia się na stole, normalnie importuje ręce i turnieje są w programie po ponownym otwarciu.
      Ale dlaczego wszystko się sypie gdy chcę ustawić tą opcję auto-center? Bo dzięki temu powinno zapamiętywać moje ulubione miejsce przy stole i ustawiać HUDa pod odpowiednimi graczami, tak? Bo w tej chwili muszę ręcznie latać statystykami po stole, aby były pod odpowiednimi graczami.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

Niestety nie wiem dlaczego HUD nie chce Ci działać przy włączonym Autocenter.
      Rozumiem, że oprogramowanie William Hill masz w angielskiej wersji?
      Zawsze możesz poszukać pomocy w supporcie Pokertrackera.

Co do rozrzuconych statystyk HUD-a to powinieneś móc je przeciągnąć prawym przyciskiem myszy, a potem kliknąć na znaczek PT3 na stole i dać "Save layout" i ustawienie powinno zostać zapamiętane.

Pozdrawiam