[HM2] Lagowanie pop-upów

• parrotx
      parrotx
      Złoto
      na forum od: 10.03.2011 Posty: 542
      Witam, mam spory problem z zamykaniem pop upów. Otóż, gdy klikam w popupa w celu zamknięcia, on jakby łapał laga (zatrzymuje się w tym samym miejscu i zasłania stół, choć jest nieaktywny). Wygląda to tak:

Znika to dopiero, gdy przesunę stolik w inne miejsce.

Ostatnio wymieniłem dysk na SSD, zainstalowałem od nowa windowsa 7, a problem niestety nie ustąpił. To samo dzieje się na czystej bazie danych.

Zastosowałem się również do wskazówek z faq, czyli wylaczenie automatically refresh, oraz ustawienie innego gracza w menu, ale to rownież nic nie daje.

Problem występuje od jakiś 2 tygodni, wcześniej pomimo, że baza chodziła dosyć wolno nie było żadnego problemu z popupami, wiec to nie jest problem ramu (mam 4gb).

Dodam jeszcze, że problem występuje również w replayerze.

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki, bo wkurzające jest to durne przesuwanie stołów, żeby coś zobaczyć..
  • 2 odpowiedzi
    • Micholin21
      Micholin21
      Brąz
      na forum od: 23.05.2012 Posty: 596
      Ustaw sobie przeźroczyste okienka. Z tego co widzę masz kolory podstawowe windows. Wejdz w system-->zaawansowane-->ustawienia wizualne zaznacz dla uzyskania najlepszego wyglądu, jak jest zaznaczone to daj dla max wydajnosci, zastosuj i jeszcze raz zaznacz dla uzyskania najlepszego wyglądu. Mam często ten sam problem i za każdym razem pomaga.
    • parrotx
      parrotx
      Złoto
      na forum od: 10.03.2011 Posty: 542
      Problem rozwiązany:) Twoje porady co prawda nic nie zmieniły, ale naprowadziły mnie na przyczynę, no i okazało się, że włączenie Aero naprawiło problem:) Teraz co prawda będzie mi trochę więcej zasobów zużywało no ale trudno, z czasem się kompa ulepszy! Dzięki za pomoc!