Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

nl2 chalange done

• blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      Założyłem się z kumplem o 100 PLN i balantajsa, że w 8h ugram 20bi na nl2, gdyż on nie potrafi pokonać tego limitu. Więc wyszło troche lepiej niż 6,5$/h :P

W sumie się zastanawiałem czy dam rade no ale dałem rade :f_cool: . Jakiś tam sukces jest. Fajnie by tak na nl25 było zrobić :pokerface:
  • 35 odpowiedzi
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 446
      10/7 chyba trochę nitowałeś ^^
      Ale gratuluje, bo nie dość że 50$ ugrałeś to drugie tyle z zakładu i jaka satysfakcja.

• ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 886
      o w chuj, nieźle
    • ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 1 436
      o k**a jak ty tyle ugrałeś przy takich statystykach, co za debile z tobą musieli grać że walczyli ze skałą :D

jaka platforma :) ?
    • blelol
      blelol
      Brąz
      starsy szarpłem 24 stoły fr. Taktyka prosta trafiłem flopa to betowałem a że grają tam ludzie z vpip 50 i wiecej na brak akcji nie można narzekać.

takie dokładniejsze staty

grałem praktycznie tylko z co i bu reszta to AJ+ i 88+
    • sniokers
      sniokers
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 455
      Względnie poprawna gra tyle daje. Ja gram SH i na NL2 gdzie popełniam bardzo głupie błędy (niedocenianie przeciwnika, źle oszacowany range, overplayowanie swoich rąk, nieodpowiednia taktyka vs dany gracz itd) mam 29bb/100 po 13k rozdaniach. Jeżeli się będzie grać bez większych błędów myslę, że można utrzymać taki wynik na dużo większej próbce. Niemniej ilość stołów porażająca. Ja bym tyle nie ogarnął, ale może dlatego, że nie gram fit or fold :)
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      aż chyba wypróbuje takie murowanie. Też bawiłem się niedawno na NL2 ale 28 stołów i grałem znacznie luźniej (17/14 jakoś) i wychodziło różnie. Raz +5bi w 1k rąk później kolejny 1k break even i tak jakoś średnio wyszło 10-12 bb/100 po kilkunastu tysiącach. Ciekaw jestem jak wyjdzie z takim nitowaniem :D

Napisane przez sniokers
      Względnie poprawna gra tyle daje. Ja gram SH i na NL2 gdzie popełniam bardzo głupie błędy (niedocenianie przeciwnika, źle oszacowany range, overplayowanie swoich rąk, nieodpowiednia taktyka vs dany gracz itd) mam 29bb/100 po 13k rozdaniach. Jeżeli się będzie grać bez większych błędów myslę, że można utrzymać taki wynik na dużo większej próbce. Niemniej ilość stołów porażająca. Ja bym tyle nie ogarnął, ale może dlatego, że nie gram fit or fold :)
      dla mnie wazniejsze jest $/hour. bo moge sobie grać 1-2 stoły FR i trzymać wynik ~50bb/100 ale po co jak hourly wyjdzie mi to tragicznie ? A tak przez 1 miesiac grindu 24stoły umożliwił mi otwarcie 4ch kolejnych :D myśle ze może i 32 niedługo bede miał dostępne
    • sniokers
      sniokers
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 455
      Kwestia priorytetów. Osobiście nie bawi mnie perspektywa klikania w 20 stołów. I swoją drogą nie wychodzi z tego bajecznie wysokie $/h a moim sposobem człowiek się czegoś nauczy+jeżeli to takie ważne można 9 stołów spokojnie grać i wychodzi te ~4$ na godzinę. Akurat na waciki. Jednak robienie $$ zostawiłbym na wyższe limity :)
    • blelol
      blelol
      Brąz
      Ja tam nie grałem aż takiego fit or fold. Czasami trochę pokombinowałem post flop. Moim celem jest coś takiego na nl25 :ayfkm: Ale już chyba bardziej dochodowe będzie 6 stołów nl50 niż 24 nl25 (choc gdyby rb wliczyć ) kto wie.
    • thefoe
      thefoe
      Brąz
      na forum od: 30.07.2008 Posty: 1 798
      IMO juz 2-3 lata temu 24 stoly FR nl25 byly w okolicach b/e. obecnie sadze, ze to niemozliwe by wyjsc na +

ps. wyglada na to, ze da sie grac for living na nl2! :D
    • Modger
      Modger
      Brąz
      na forum od: 05.05.2010 Posty: 258
      Napisane przez thefoe
      IMO juz 2-3 lata temu 24 stoly FR nl25 byly w okolicach b/e. obecnie sadze, ze to niemozliwe by wyjsc na +

Niemożliwe ? Ja grałem 20+ stołów SH! Koniec miesiąca to zoom nl25 sh :)
      Dodam, że nabiłem 10k VPP
    • blelol
      blelol
      Brąz
      zawsze znajdzie :s_biggrin: sie osoba która nie wie że coś jest nie możliwe i to zrobi
    • Modger
      Modger
      Brąz
      Według mnie lepiej grać dużo stołów ogólnie dużo rąk(w tym miesiącu byłem blisko 200 tys. rąk :pokerface: ) wtedy minimalizuje się skutki bad beatów coolerów itd. warto poczytać o nanonoko i jego podejściu do gry.

Jeżeli grasz mało to twój winrate jest mega podatny na wariancję, nie mówiąc już o tym, że łatwiej o jakieś spazzy itd.

Przy dużym kapitale na wyższych stawkach, oczywiście dobrze grać jak Robmaf tzn. analizować i eksploatować regów, ale na mikro i niskich stawkach szkoda na to czasu.
    • thefoe
      thefoe
      Brąz
      Napisane przez Modger
      Napisane przez thefoe

Niemożliwe ? Ja grałem 20+ stołów SH! Koniec miesiąca to zoom nl25 sh :)
      Dodam, że nabiłem 10k VPP
      pisalem o FR, na SH jest o wiele nizszy poziom i nie jest to niezwykly wyczyn jak ktos juz lamie te stawki "normalnie"
    • blelol
      blelol
      Brąz
      Chyba odwrotnie, na fr bardziej u regsów kuleja turn i river a na nl10 sh już co niektórzy ogarniają.
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      Napisane przez thefoe

no co ty gadasz. Niemożliwe ? To była moja pierwsza sesja na nl25 od razu 28 stolików odpaliłem :)
    • thefoe
      thefoe
      Brąz
      ixinumber1 badz powazny...
    • Modger
      Modger
      Brąz
      Thefoe to co piszesz nie jest prawdą, ja sam przeszedłem mikro stawki i według mnie poziom na FR i SH jest mniej więcej taki sam.

Nanonoko gra 24 stoły nl200+ i osiąga profit. Wydaje mi się, że to zależy od indywidualnych predyspozycji, wyćwiczenia, sprzętu.

Edit: Ja uznaję, że istnieje taka prawidłowość więcej fishy w jednym miejscu to regularsi zaczynają tam wędrować, jeżeli na jakimś roomie liczba fishy drastycznie wzrośnie to ilość regularsów również zacznie wzrastać, nie wiem jak to nazwać teorią równowagi ? Dlatego jeżeli poziom na SH byłby drastycznie niższy, to regularsi automatycznie przeszliby na te stoliki do czasu kiedy stoliki FR byłby równie dobre. Teoretycznie poziom mógłby być niższy na SH, ale jedynie przez krótki okres.

Edit 2(obiektywnie):
      Gracz grający 24 stoły SH podejmuje więcej decyzji na godzinę od gracza grającego stoły 24 FR, czyli fizycznie trudniej grać 24 stoły SH
    • blelol
      blelol
      Brąz
      sh wiecej fishy dlatego duzo wiecej gierek nl400+ chodzi na sh a ciezko akcje zalapac na fr od tych limitow

na micro mozna latwiej fr przejsc bo nikt nas nie goni i nie trzeba sie spinac tak jak na sh
    • zdrojek24
      zdrojek24
      Brąz
      na forum od: 29.01.2011 Posty: 5 596
      [quote][i] Jakiś tam sukces jest. Fajnie by tak na nl25 było zrobić :pokerface: [/quote]

3 godziny i 23 minuty gry SH NL25:)
    • 1
    • 2