[TN] SnG opener

• kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      na forum od: 06.06.2010 Posty: 73
      Witam

Mam mały problem i nie wiem co z nim zrobić... szukałem na forum i nie znalazłem, albo jestem ślepy i tak szukałem...
      Otóż chodzi mi o to że nie mogę zachować turniejów które chciałbym grać. Wszystko robiłem zgodnie z filmami i dalej to samo. Wchodzę sobie w filtry pokerstars, ustawiam co chcę, wpisuję nazwę w SAVED NAME, klikam w SAVE w TN i wyskakuje mi komunikat :
      "To use the SNG opener, you must have the pokerstars lobby open to the SNG page."
      Wszystko mam pootwierane, tak samo jak na filmach i nic nie działa.

Pozdrawiam
  • 17 odpowiedzi
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Siema!

Z komunikatu wywnioskować można, że w momencie rejestracji nie masz otwartej zakładki Sit & Go w lobby Starsów.

Sprawdziłem i otrzymuje taki komunikat kiedy mam otwartą zakładkę, np. Tourney w momencie klikania przycisku "Save".

Pozdro.
    • kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      Siema
      Właśnie o to chodzi że mam otwartą zakładkę SnG :)
      Pozdrawiam
    • kalachpl
      kalachpl
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 521
      Ustaw jednolite Table Themes na wszystkich stołach w sensie kolor stołu itd

(wydaje się bez związku ale moze pomoc :) )
    • kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      Właśnie przed chwilą próbowałem i dalej nic...ale dzięki za podpowiedź...
      Pozdrawiam
    • meffiulol
      meffiulol
      Brąz
      na forum od: 16.04.2012 Posty: 728
      miałem podobnie , jak ustawiałem żeby tylko 45 osobowe sng mi wystwietlało a nie 90 i 45 , ale wpisanie max people 45 nie pomagało , dopiero jak wpisałem tam u góry w szukaj , liczbe osób i kwotę wpisowego i zapisałem to było ok . może pomoże jeśli nie namieszałem za bardzo .
    • kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      Siema
      Wpisywałem też to wszystko w search w pokerstars i nadal ten komunikat mi się pojawiał.
      Pozdrawiam
    • kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      Witam
      Zamieszczam screena z tym o co mi chodzi. Znalazłem na innym forum pokerowym, że jeden koleś miał to samo, ale niestety nikt mu nie udzielił pomocy. Robiłem też tak, że miałem otwarte same filtry w P* i dalej było to samo.
      Pozdrawiam

• jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj kubaecc,

Znalazłeś jakieś rozwiązanie swojego problemu, czy wciąż ten mechanizm działa nie po Twojej myśli?

Pozdrawiam
    • vince22
      vince22
      Brąz
      na forum od: 14.03.2010 Posty: 173
      Panowie nie chce zakładać nowego tematu

Jesli chce odpalić total 20 turnieji tak żeby 12 bylo otwartych coś wpisywać w zaznaczone okienka, czy tylko wypełnić na dole Keep xx
    • kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      Witam
      Niestety nie znalazłem na to jeszcze odpowiedzi. Wiem, że było pare tematów na tym forum i na innych także,ale nikt nie znalazł na to rozwiązania.
      Pozdrawiam
    • vince22
      vince22
      Brąz
      Napisane przez vince22
      Panowie nie chce zakładać nowego tematu

Jesli chce odpalić total 20 turnieji tak żeby 12 bylo otwartych coś wpisywać w zaznaczone okienka, czy tylko wypełnić na dole Keep xx
      widze, że znikł screen więc wkleje jeszcze raz:

http://zapodaj.net/1b1716cd3c885.jpg.html
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Keep 12 tournaments open for 20 total tournaments

Jeżeli grasz więcej niż jeden rodzaj gier, to mozesz ustawić jakie ma być stosunek różnych gier do innych, przy zachowaniu 12 total

Max per cycle i Seconds between cycles to tylko czas i częstotliwość odpalania nowych turniejów. Jeżeli to te turnieje co są tam wpisane właśnie grasz, to 1/60 spokojnie wystarczy

Pozdrawiam
    • vince22
      vince22
      Brąz
      Wielkie dzięki za odpowiedź.
      Czy cały czas podczas rejestru do turnieju musi wyskakiwać sng tournament filter w lobby pokerstars?
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Sorki, ze tak późno ;)

Tak, musi wyskakiwać, ale można to łatwo obejść zwyczajnie wyrzucając lobby PokerStars poza obszar ekranu, zostawiając tylko niewielką część, aby TN je widział

Pozdrawiam
    • CzesioO
      CzesioO
      Brąz
      na forum od: 15.01.2008 Posty: 205
      a jesli chodzi o pierwszy problem to wejdz w filtry na starsach, na dole kliknij reset i nic nie ustawiaj tylko wpisz nazwe swoich turnieji zeby zostaly tylko one na liscie, wtedy w ninjy wpisz nazwe turkow>>>save>>>test>>>start i powinno śmigać
    • WiezaBabel
      WiezaBabel
      Brąz
      na forum od: 13.10.2009 Posty: 245
      Napisane przez kubaecc
      Witam

Mam mały problem i nie wiem co z nim zrobić... szukałem na forum i nie znalazłem, albo jestem ślepy i tak szukałem...
      Otóż chodzi mi o to że nie mogę zachować turniejów które chciałbym grać. Wszystko robiłem zgodnie z filmami i dalej to samo. Wchodzę sobie w filtry pokerstars, ustawiam co chcę, wpisuję nazwę w SAVED NAME, klikam w SAVE w TN i wyskakuje mi komunikat :
      "To use the SNG opener, you must have the pokerstars lobby open to the SNG page."
      Wszystko mam pootwierane, tak samo jak na filmach i nic nie działa.

Pozdrawiam
      pewnie masz zle ustawiony PokerStars settings folder, kliknij zakładke "setup" w TN i ustaw wlasciwa sciezke, bo pewnie w tym okienku (PokerStars settings) masz ERROR
    • kubaecc
      kubaecc
      Brąz
      Robiłem już wcześniej tak jak pisał CzesioO i nic, mam dobrze poustawiane w SETUPie także to nie jest ten problem.
      Pozdrawiam