[HM2] Problemy z HUDem

• mirek119
      mirek119
      Brąz
      na forum od: 09.01.2011 Posty: 163
      Witam.
      Zainstalowałem sobie Holdem Manager 2 i mam pewne problemy, których nie potrafię rozwiązać:
      - Czy można dodać napis przed jakąś statystyką? Często wprowadzam coś nowego i wtedy podczas gry wolałbym wiedzieć co to.;)
      - Jak dodać nowe statystyki do tego dużeko okienka, które widzimy gdy najedziemy na to małe (duże jest bardziej szczegółowe, myślę, że zrozumiesz;) ).
      - Czy można zrobić tak, aby np. po kliknięciu się wyświetlało to duże okienko, a nie po najechaniu. Wystarczy, że źle ustawię kursor i to duże okienko zaraz mi psuje krew.
      - Czy do swojego HUDa, który jest wyświetlany przy każdym graczu można dodać tylko WTSD range? Nie ma opcji dodania WTSD%?
  • 1 odpowiedź
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

postaram się pomóc ;)

Napisane przez mirek119
      - Czy można dodać napis przed jakąś statystyką? Często wprowadzam coś nowego i wtedy podczas gry wolałbym wiedzieć co to.;)
      Można, HUD Options > Wybierz swój HUD > i przy danej statystyce wpisz to co chcesz w "Abbreviation", pamiętaj tylko, żeby w 'Config Properties' włączyć 'Show Abbreviation"

Napisane przez mirek119
      - Jak dodać nowe statystyki do tego dużeko okienka, które widzimy gdy najedziemy na to małe (duże jest bardziej szczegółowe, myślę, że zrozumiesz;) ).
      To okienko nazywa się popup, wszystko tam możesz dodać w HUD Options> Popup Designer

Napisane przez mirek119
      - Czy można zrobić tak, aby np. po kliknięciu się wyświetlało to duże okienko, a nie po najechaniu. Wystarczy, że źle ustawię kursor i to duże okienko zaraz mi psuje krew.
      HUD Options > Wybierz swój HUD > Config Properties >'Click for stat popup'

Napisane przez mirek119
      - Czy do swojego HUDa, który jest wyświetlany przy każdym graczu można dodać tylko WTSD range? Nie ma opcji dodania WTSD%?
      Jest taka możliwość, wszystkie statystyki z WTSD znajdziesz w kategorii 'Showdown'.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam