[inne] Łączenie monitora z laptopem

• saja13
      saja13
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 594
      Siema

Mam taki problem, że niewygodnie gra mi się na laptopie 9 stolików, więc podpiąłem sobie monitor firmy DELL, żeby mieć lepszy komfort gry.

Mam jednak pewien problem. Stolik na którym gram na Party Poker ma pewną minimalną wielkość poniżej której nie da się go zmniejszyć. W momencie przeniesienia go z laptopa na monitor, ta minimalna wielkość ulega powiększeniu tzn. stolik musi być większy niż na laptopie i niby widzę więcej jednak nie jest to to na co liczyłem.

Moje pytanie jest takie, czy da się coś zrobić, żeby stoliki na monitorze mogły być mniejsze? Rozdzielczość mam ustawioną na maska. Monitor jest kwadratowy.
  • 1 odpowiedź
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

jak już zauważyłeś, minimalny rozmiar stolika wyrażany jest w pikselach, więc to od rozdzielczości zależeć będzie, jego rzeczywisty rozmiar. Jeśli rozdzielczość na monitorze masz taką samą, jak na laptopie, to nic to nie zmieni. Zmieścisz na takim ekranie tyle samo.

Gdzieś była mowa o programach, które pozwalają na zmniejszenie stolików bardziej, niż domyślnie pozwala na to soft, lecz nie pamiętam, jak się nazywały te programy, oraz jak sprawdzają się w praktyce.

Pozdrawiam.